Богдан Оринчак увійшов до збірної 17-го туру Другої ліги

Sport Arena називає символічну збірну чергового туру Другої ліги сезону 2023/24.

На позиції правого півзахисника найкращим визнали гравця ПФК “Звягель” Богдана Оринчака. У матчі 17-го туру проти “Тростянця” (1:0) наш земляк забив єдиний м’яч своєї команди і приніс перемогу звягельцям.

Від перших хвилин Оринчак у Тростянці взяв гру на себе. Саме Богдан завдав першого удару в матчі (небезпечний, але трішки неточний штрафний на другій хвилині). Пізніше він неодноразово брав участь у багатоходівках гостей, аж поки на дальній стійці в падінні замкнув викручену подачу Андрущенка. З Оринчаком тростянчани справлялися з труднощами – захисник Зоря заробив на ньому жовту картку, а сам Богдан міг забивати ще з добивання, – відзначили гру Оринчака журналісти видання.