Збірна Івано-Франківщини – переможець Відкритого чемпіонату області серед гравців з вадами слуху

18-19 листопада в Івано-Франківську відбувся Відкритий чемпіонат Івано-франківської області з мініфутболу серед спортсменів з порушенням слуху.

За почесний трофей окрім двох команд збірної Івано-Франківщини, змагались збірні Львова, Одеси, Тернополя та Центр U-21, яка представляла Київську область.

За підсумками дводенних баталій найкращим стали футболісти команди Івано-Франківськ-1, які у фіналі здолали гостей з Одеси – 6:2. Бронзові нагороди вибороли гравці команди Центр U-21. Додамо, що друга команда Івано-Франківська фінішувала на п’ятій сходинці.

Центр U-21 – Івано-Франківськ-1 – 0:4
Підсумкове становище команд: 1. Івано-Франківськ-1 – 6 очок (різниця м’ячів – 10:0), 2. Центр U-21 – 3 (5:7), 3. Тернопіль – 0 (3:11).
Група В
Одеса
– Івано-Франківськ-2 – 7:0
Львів
Львів – Одеса – 4:9
Підсумкове становище команд: 1. Одеса – 6 очок (різниця м’ячів – 16:4), 2. Львів – 3 (11:9), 3. Івано-Франківськ-2 – 0 (0:14).

– Одеса – 6:2

За підсумками турніру також було визначено кращих гравців в індивідуальних номінаціях:

Кращий воротар – Лизогуб Євген (Івано-Франківськ-1)
Кращий бомбардир – Бєлоусов Дмитро (Івано-Франківськ-1, 9 голів)