Чемпіонат зі змішаних бойових мистецтв памʼяті воїна Дмитра Лашти пройшов у Франківську

Бойові мистецтва ТОП

16 грудня в Івано-Франківську за сприяння Університету Короля Данила відбувся чемпіонат області зі змішаних бойових мистецтв, присвячений пам’яті військовослужбовця, студента Дмитра Лашти.

Про це пише “Галка” з посиланням на УКД.

Дмитро Лашта – капітан, командир І-го гірсько-патрульного взводу гірсько-патрульної роти патрульного батальйону Західного ОТО 50-го полку Нацгвардії.

Ініціював та започаткував щорічне проведення чемпіонату в памʼять про Дмитра друг та однокурсник військового Назар Бедрій.  

«Запропонував організувати чемпіонат я та найкращий друг Дмитра Арсен Чабан. У студентські роки ми товаришували, Дмитро, як і я, займався ММА. На жаль, війна забрала його життя, проте ніколи не зможе відібрати в нас добрі й світлі спогади про нього. І щоб ця пам’ять збереглася якнайдовше, плануємо проводити чемпіонат щорічно», – розповів про змагання аспірант УКД Назар Бедрій. 

Дата проведення стала також символічною, оскільки 16 грудня відбулося хрещення донечки військового, яка народилася уже після смерті батька.

ФОТО

Чемпіонат області зі змішаних бойових мистецтв памʼяті Дмитра Лашти передбачав поєдинки ММА та Striking MMA. Участь у змаганнях взяли участь 170 спортсменів з Івано-Франківська й області, Закарпаття, Житомира, Рівного, Тернополя. Вікова категорія учасників – від 6 до 18+ років.

«Турнір організовано завперше для того, щоб віддати шану полеглому героєві, і, разом із тим, популяризувати бойове мистецтво серед молоді, підвищуючи таким чином спортивний рівень учасників», – відзначила проректорка із соціально-виховної роботи УКД Іванна Бабецька.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *