Франківські баскетболісти переграли криворіжців

Баскетбол

Свій другий матч бабла в Івано-Франківську провели його господарі Прикарпаття-Говерла та Кривбас. Говерляни, хоча i з великими труднощами, підтвердили свій статус фаворита протистояння, здобувши перемогу над суперником з рахунком 80:64.

Як і напередодні, вони дуже впевнено виглядали у дебюті поєдинку, на 7-й хвилині повівши в рахунку з різницею у 7 очок – 20:13. Кривбас ще до першої перерви зумів дати гідну відповідь у вигляді ривка 6:0, а вже в другій чверті вийшов вперед після тривалої паузи. У гостей, на відміну від Прикарпаття- Говерли, велику допомогу стартовій п’ятірці надавала лава запасних: за перші 20 хвилин вона набрала 21 очко проти 3 у суперника.

Натомiсть у Прикарпаття- Говерли просто “у вогні” був Сергій Старцев – 21 пункт у першій половині гри. Однак і його зусиль не вистачило, щоб підопічні Євгена Мурзіна пішли на велику перерву у статусі лідера – 36:40. Гравці Прикарпаття- Говерли у першій половині гри допустили надто багато втрат: 9 проти 4 у Кривбаса.

У третій чверті гандикап гостей досяг восьми очок, проте перед заключною десятихвилинкою команди поділяло лише одне володіння на користь Кривбасу.

У вирішальній чверті нарешті свій ритм знайшла Говерла. Підопічні Євгена Мурзіна за всіма статтями виграли цю десятихвилинку та матч загалом.

У переможців 28 очок набрав капітан команди Сергей Старцев. Дабл-дабл в активi Iллi Кабацюри – 13 очок + 14 пiдбирань. У Кривбаса найрезультативнішим гравцем команди також став її капiтан – Олександр Бречка – 19 очок.

Завтра в останній день бабла Прикарпаття- Говерла зіграє з Запорiжжям, а Кривбас – із Рiвне.

Суперліга. Регулярний чемпіонат
Черкаси, ПС Будівельник
Прикарпаття-Говерла — Кривбас 80:64 (20:19, 16:21, 18:17, 26:7/ статистика матчу 

Прикарпаття-Говерла: Старцев 28 + 7 пiдбирань + 7 передач – 4 втрати, Кабацюра 13 + 14 пiдбирань, Горобченко 13, Лесик 10, М. Тимофійчук 4 – старт; Аврахов 8, Луценко 2 + 2 перехоплення, Чугунов 2, Жулавський 0, Лонюк 0. 

Кривбас: Бречка 19, Тiщенко 14 + 7 підбирань, Мартинов 5 – 4 втрати, Бiбiков 0, Василенко 0 — старт; Рiд 14 + 2 перехоплення, Бречко 9, Мельнiк 3, Железняк 0. 

ФБУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *