“Ведмеді” вдруге перемогли у Львові

Другий матч дня львівського баблу Суперліги Favbet завершився овертаймом і перемогою в ньому з рахунком 73:68 Прикарпаття-Говерли над Політехнікою-Галичиною.

Перша половина гри пройшла за переваги Прикарпаття-Говерли – підопічні Євгена Мурзіна двічі досягали переваги більше 10 очок. Багато в чому це вдавалось за рахунок результативної гри Іллі Чугунова, який за перші дві чверті набрав 17 очок, а загалом записав до свого активу 25 очок, встановивши особистий рекорд результативності (до цього його рекордом були 19 очок в минулому сезоні).

Але при цьому Політехніка-Галичина намагалась не відпускати суперника на велику відстань і використала на повну провал команди з Івано-Франківська в третій чверті – ривок 13:0 (з 35:47 до 48:47) і на останню перерву команди пішли за переваги Говерли +1.

В ці хвилини гру львів’ян вели легіонери – Квентін Дешон і особливо Джакор Нельсон, який був малопомітний в першій половині гри, набравши лише 6 очок, зате після великої перерви на його рахунку 16 очок і дуже великий об’єм роботи в захисті.

Гра вирівнялась і почались каруселі – Політехніка-Галичина вийшла вперед на 5 очок, говерляни зробили свій ривок і вже вони вели +3. Триочковий Крамара за 1:07 до кінця зрівняв рахунок – 67:67. За час, що залишився, жодна з команд відзначитись не змогла, тому матч перейшов в овертайм.

Додаткова п’ятихвилинка вийшла малорезультативною, але при цьому Говерла спокійно довела гру до перемоги. Господарі майданчику набрали лише 1 очко – за 4,5 секунд до кінця Нельсон реалізував штрафний. Прикарпаття-Говерла також не реалізувала багато моментів, але набраних 6 очок вистачило для перемоги.

У переможців окрім Чугунова з 25 очками та 7 підбирань відзначимо Іллю Кабацюру з 17 очками та 10 підбираннями. У Політехніки-Галичини Джакор Нельсон записав до активу 23 очка, 9 підбирань та 8 передач, а Ярослав Карпюк зібрав 17 підбирань (до рекорду сезону Сергія Скіри йому не вистачило 1 підбирання).

Говерла одержала 10-у перемогу в сезоні і завтра завершить бабл матчем проти Рівного, а Політехніку-Галичину чекає важливий матч проти БІПИ.

Суперліга Favbet. Регулярний чемпіонат

Львів, ПС Галичина

Прикарпаття-Говерла — Політехеніка-Галичина 73:68 ОТ (25:16, 16:19, 11:16, 15:16, 6:1) / статистика

Прикарпаття-Говерла: Чугунов 25 + 7 підбирань, Кабацюра 17 + 10 підбирань, Старцев 12 + 5 передач – 6 втрат, Жулавський 4, Горобеченко 5 + 6 передач – старт; Музиченко 5, Лесик 5 + 11 підбирань – 5 втрат, Аврахов 0.

Політехніка-Галичина: Нельсон 23 + 9 підбирань + 8 передач – 8 втрат, Карпюк 7 + 17 підбирань, Крамар 10 + 5 перехоплень, Федчук 6, Станішевський 3 – старт; Дешон 10 + 6 підбирань, Бачурін 7, Качанов 2, Бартоломеєв 0, Сафонов 0 – 4 втрати