Чемпіонат області. 7 тур: несподіванка від дублерів “Урагану” (+ ВІДЕО)

Суботня ігрова програма у Чемпіонаті області видалась скупою на голи, але багатою на емоції.

У першому матчі суботи зійшлись “Ураган-2-КФВ” та “Рибак-АСК” з Ямниці. Цей поєдинок отримав звання центрального в суботній програмі і не підвів очікування вболівальників, адже тримав інтригу до останніх секунд. “Рибаки” довший час не могли підібрати ключів до оборонних редутів господарів, аж поки на передостанній хвилині першого тайму Віталій Турчанський потужним ударом під поперечку не застав зненацька гокліпера “драконів” – 0:1. Після відпочинку команда Романа Кордоби була винагороджена за старання і зрівняла рахунок – Майовецький зрізав “круглого” у власні ворота. Далі більше ініціативою володіли ямничани, які наприкінці гри перейшли на гру з п’ятим польовим – традиційно воротарську футболку одягнув Андрій Дрекало. Та цього разу вдало розіграти “зайвого”, як в попередніх зустрічах, не судилось, а Артем Клімчук ударом у порожні ворота приніс три очки у скарбничку “драконів” – 2:1!

“Ураган-2-КФВ” Івано-Франківськ – “Рибак-АСК” Ямниця – 2:1 (1:0)
Майовецький (16, аг), Клімчук (29) – Турчанський (14)

Другий матч дня відбувся у Городенці, де “Пробій” приймав франківську “Реверу”. Складалось враження, що городенківці “тримають в голові” майбутній двобій лідерів проти “Фурнітури-Експрес 24” (ця гра відбудеться в середу, 17-го січня), тож вирішили дещо поберегти сили. Тому не дивно, що гра видалась не надто яскравою і господарі, відкривши рахунок в середині першого тайму, впевнено довели матч до перемоги – 3:1. Справедливости ради скажемо, що справжній кураж спіймав голкіпер “Ревери” Роман Зубкевич, який здійснив більше десятка (!) сейвів у рамці воріт.

“Пробій” Городенка – “Ревера” Івано-Франківськ – 3:1 (1:0)
Самочко (10), Р. Харук (18), Кордоба (20, пен) – Яневич (20)

Третє коломийське дербі поточного сезону обіцяло бути надпринциповим, адже минулі два не виправдали свій статус і завершились розгромними перемогами “Фурнітури-Експрес 24”. Тож “Вовки” та “Варатик” мали визначити, хто ж посяде другу позицію в особистому заліку представників Коломиї. Краще з цим завданням впорались “Вовки”, які відкрили рахунок наприкінці першого тайму зусиллями Ростислава Нападюка. Далі більше – Сергій Гайдичук та Михайло Кулик збільшили перевагу номінальних господарів до трьох м’ячів. “Варатик” зумів відповісти лише один м’ячем у виконанні Миколи Гришука – 3:1.

“Вовки” Коломия – “Варатик” Коломия – 3:1 (1:0)
Нападюк (11), Гайдичук (20), Кулик (23) – Гришук (30)

На вершині таблиці без змін – “Пробій” не лише очолює перегони, а й відірвався на чотири пункти від прямих конкурентів. “Ураган-2-КФВ” випередив “Фурнітуру-Експрес 24” та “Галію” завдяки більшій кількості перемог – в трьох клубів по 12 пунктів.