Чемпіонат області. 8 тур: третя поспіль невдача “Рибака-АСК” (+ ВІДЕО)

Недільні матчі 8-го туру принесли одну несподіванку.

Першими на майданчик Манежу КФВ в Івано-Франківську зійшлись “Рибак-АСК” та коломийські “Вовки”. Вже на першій хвилині господарі повели у рахунку зусиллями Олександра Бичківа – 1:0. Втім, ще до середини тайму “Вовки” перевернули все з ніг на голову – спочатку Сергій Беспалов зрівняв рахунок, а згодом Максим Вишиванюк вивів гостей вперед. Втім, на перерву команди пішли за нічийного рахунку. Цього разу у “рибаків” постарався Владислав Феліпович – 2:2. По перерві Віталій Турчанський втретє розписався у воротах коломиян – 3:2. Наприкінці зустрічі “Вовки” перейшли на гру з п’ятим і майже одразу зуміли реалізувати штучну більшість – Максим Вишиванюк оформив дубль. Далі вже ямничани вийшли з “воротарем-ганялою” і майже одразу були покарані – Олег Орищук ударом у порожні ворота приніс перемогу “Вовкам” (4:3)!

“Рибак-АСК” Ямниця – “Вовки” Коломия – 3:4 (2:2)
Бичків (1), Феліпович (10), Гайдичук (21, аг) – Беспалов (6), Вишиванюк (8, 30), Орищук (30)

Далі на майданчик вийшли “Ревера” та “Ураган-2-КФВ”. У цій грі боротьби як такої не вийшло – дублери екстралігової команди за підсумками першого тайму забезпечили собі комфортні 5:0. Після відпочинку команди двічі обмінялись голами, а підсумкову перемогу святкували “дракони” – 7:2.

“Ревера” Івано-Франківськ – “Ураган-2-КФВ” Івано-Франківськ – 2:7 (0:5)
Романів (19, 25) – Кривко (7), Жуков (9, 15), Франчук (10), Клімчук (13), Швед (25), Запорожан (26)

Не знайшлось місця для інтриги і в заключному матчі дня між “Рухом-Контиліум Груп” та “Галією”. “Галійці” завдяки хет-трику Романа Третяка розгромили своїх опонентів – 5:0.

“Рух-Контиліум Груп” Івано-Франківськ – “Галія” Івано-Франківськ – 0:5 (0:3)
Третяк (8, 14, 30), В. Блонський (13), Р. Горбатий (28)

На вершині таблиці без змін – “Пробій” очолює турнірні перегони. Один бал лідеру програє “Ураган-2-КФВ” та “Галія”.