Зимовий Кубок ДЮФЛІФО U-11: визначено фіналістів турніру

Дитячо-юнацька футбольна ліга Івано-Франківської області проводить серію зимових турнірів під назвою “Зимовий Кубок ДЮФЛІФО”.

17 січня у спортивному комплексі НФК “Ураган” м. Івано-Франківська відбулися півфінальні поєдинки фінального етапу турніру вікової категорії U-11. Турнір “Зимовий Кубок ДЮФЛІФО” – 2023-2024 проводиться у два етапи.

На першому етапі команди-учасниці змагалися між собою у групах за коловою системою у одне коло.

На другому етапі команди, які у своїх групах посіли 1-ше та 2-ге місця, змагалися в півфінальних матчах за підсумкові 1-4 місця турніру; команди, які у своїх групах посіли 3-тє та 4-те місця, змагалися в півфінальних матчах за підсумкові 5-8 місця турніру; відповідно команди, які у своїх групах посіли 5-те та 6-те місця, змагалися в півфінальних матчах за підсумкові 9-12 місця турніру.

Пропонуємо вашій увазі результати змагань та пари команд фінальних поєдинків турніру:

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ U-11
ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП

Півфінальні поєдинки за підсумкові 1-4 місця
ДЮФК “Ніка-05”-1 (Івано-Франківськ) – СДЮСШОР “Прикарпаття”-зелені (Івано-Франківськ) – 4:2
“Спарта” (Отинія) – Ліцей-Вікторія (Івано-Франківськ) – 14:3

Півфінальні поєдинки за підсумкові 5-8 місця
Академія НФК Ураган-1 (Івано-Франківськ) – СДЮСШОР “Прикарпаття”-2 (Івано-Франківськ) – 3:3 (пен.5:4)
ДЮФК “Ніка-05”-2 (Івано-Франківськ) – СДЮСШОР “Прикарпаття”-1 (Івано-Франківськ) – 1:0

Півфінальні поєдинки за підсумкові 9-12 місця
СДЮСШОР “Прикарпаття”-жовті (Івано-Франківськ) – ФК “Хриплин” – 2:8
Академія НФК “Ураган”-2 (Івано-Франківськ) – ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ) – 3:5

Фінальний поєдинок за підсумкові 11-12 місця
Академія НФК “Ураган”-2 (Івано-Франківськ) – СДЮСШОР “Прикарпаття”-жовті (Івано-Франківськ)

Фінальний поєдинок за підсумкові 9-10 місця
ФК “Хриплин” – ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)

Фінальний поєдинок за підсумкові 7-8 місця
СДЮСШОР “Прикарпаття”-2 (Івано-Франківськ) – СДЮСШОР “Прикарпаття”-1 (Івано-Франківськ)

Фінальний поєдинок за підсумкові 5-6 місця
ДЮФК “Ніка-05”-2 (Івано-Франківськ) – Академія НФК Ураган-1 (Івано-Франківськ)

Фінальний поєдинок за підсумкові 3-4 місця
СДЮСШОР “Прикарпаття”-зелені (Івано-Франківськ) – Ліцей-Вікторія (Івано-Франківськ)