“Рибак-АСК” святкував кубкову перемогу

Ще один наш представник у Кубку України переможно розпочав ІІІ етап змагань.

Ямничани дуже потужно розпочали перший поєдинок проти вінницького “Яско”. Вже до 10-ї хвилини команда Івана Скіцка вела з рахунком 2:0, завдяки влучним ударам Мордаса та Дрекала. Втім, арбітри “посадили” “Рибак-АСК” на п’ять фолів, тож суперники тричі (!) били дабл-пенальті, одне з яких реалізували – 1:2. За кілька секунд до сирени на перерву “Яско” зуміло зрівняти рахунок – автоголом відзначився Горбатий (2:2). У другому таймі суперники видали цікаву гру, а все вирішив один забитий м’яч Феліповича – 3:2 на користь “Рибака-АСК”.

“Яско” Вінниця – “Рибак-АСК” – 2:3 (2:2)
Чернега (20, дабл-пен), Горбатий (20, аг) – Мордас (4), Дрекало (8), Феліпович (27)

Матч у відповідь у цій парі відбудеться 28-го січня. Початок гри на майданчику Манежу КФВ об 11:00.