“Пантери” поступились “Остраві”

Франківськ-Прикарпаття зазнав четвертої поразки в сезоні Європейської баскетбольної жіночої ліги EWBL, поступившись у Варшаві чеській Остраві 64:72.

Українська команда невдало почала матч, вже в першій чверті програючи -12, але поступово наші дівчата вирівняли гру. Хоча Франківськ-Прикарпаття жодної хвилини в матчі не був попереду, але по разу в другій та третій чверті він зрівнював рахунок. Та все ж на останню перерву команди пішли за переваги Острави +12 – чеський клуб спокійно довів матч до перемоги.

У української команди п’ять гравчинь набрали 10 і більше очок, а ось Кристину Філевич, яка напередодні повторила рекорд результативності турніру, сьогодні Острава нейтралізувала – 5 очок (2-10 з гри).

БК Франківськ-Прикарпаття (Україна) – Острава (Чехія) 64:72 (15:24, 18:13, 10:18, 21:17) / статистика

Варшава, арена Sport Center Wilanoow

Франківськ-Прикарпаття: Кононученко 14 + 6 підбирань, Лапхан 10, Філевич 5 + 9 підбирань + 4 передачі, Панчук 14, Алексейчик 11 + 7 підбирань + 9 перехоплень – старт; Шепелюк 10 + 5 передач, Боровець 0, Шахватова 0.