Кубок області. 1/4 фіналу: у трофею буде новий володар! (+ ВІДЕО)

Суботні матчі 1/4 фіналу Кубка області відзначились однією несподіванкою.

У першій зустрічі стадії “Рибак-АСК” влаштував справжній фурор у матчі проти дублерів “Урагану” – 5:2! Найбільше до перемоги “рибаків” долучився Станіслав Лейб’юк, в активі якого хет-трик.

“Ураган-2 КФВ” (Івано-Франківськ) – “Рибак-АСК” Ямниця – 2:5 (0:3)
Запорожан (17), Швед (25) – Лейб’юк (6, 9, 15), Турчанський (17), Кучера (22)

Другими на майданчик Муніципального ФОЦ вийшли “Рух-Контиліум Груп” та городенківський “Пробій”. “Пробійці” на правах фаворитів дуже швидкивідкрили рахунок – постарався Ємельянов. Далі той же Ємельянов оформив дубль, а Самочко довів перевагу гостей до 3:0. Перед самісінькою сиреною на перерву Гринюк сквитав один м’яч – 1:3. Друга половина зустрічі розпочалась з голу Коробки, а через п’ять хвилин Дриган довів рахунок до розгромного. Втім, останнє слово у матчі було за Мединським – 2:5, “Пробій” крокує ло півфіналу.

“Рух-Контіліум Груп” (Івано-Франківськ) – “Пробій” (Городенка) – 2:5 (1:3)
Гринюк (15), Капітанчук (22) – Ємельянов (6, 12), Самочко (14), Коробка (16), Дриган (21)

Чинний володар Кубка “Галія” з Івано-Франківська дещо несподівано припинила боротьбу в турнірі вже на стадії 1/4 фіналу. Кривдниками “галійців” стали коломийські “Вовки”, які вдома завдяки дублю Івана Харука перемогли фаворитів – 3:1!

“Вовки” (Коломия) – “Галія” (Івано-Франківськ) – 3:1 (1:1)
І. Харук (11, 17), Беспалов (29) – Легкий (8)

Жеребкування півфінальних пар відбудеться пізніше. Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті.