Контрольний матч. “Прикарпаття-ЗСУ” – “Вікторія” – 3:0

1 березня у рамках підготовки до весняної частини сезону івано-франківська команда провела свій шостий контрольний поєдинок. Суперником стала сумська “Вікторія”, з якою івано-франківці двічі зіграють у чемпіонській групі Першої ліги. Ця гра відбулася на штучному полі стадіону “Хет-трик Арена”.

Господарі були активнішими попереду, і на 20-й хвилині після передачі Цюцюри з лівого флангу Андрій Хома з другої спроби переграв голкіпера – 1:0. За кілька хвилин Радульський отримав нагоду збільшити перевагу, однак зі зручної позиції пробив над поперечиною.

У другому таймі “зелено-жовті” забили ще двічі. Спершу Василь Француз чітко реалізував 11-метровий, а за лічені хвилини Максим Соловйов результативно завершив швидку контратаку прикарпатців – 3:0.

Контрольний матч
«Прикарпаття-ЗСУ» (Івано-Франківськ) – «Вікторія» (Суми) – 3:0 (1:0)
Голи: Хома (20), Француз (57, пен.), Соловйов (69).

Прикарпаття: Кучерук – Демків (Попчук, 82), Швець (Болденков, 71), Француз, Радульський (Шинкаренко , 61), Соловйов, Бучакчийський, Титов (Стаднік, 61), Цюцюра (Барчук, 63), Хома (Кос, 46) + гнп (Геник, 46).

Цього вікенду “Прикарпаття-ЗСУ” ще один контрольний поєдинок. У неділю, 3 березня, на домашній “Хет-трик Арені” івано-франківці прийматимуть хмельницьке “Поділля” (поч. 14:00).