Команди франківських волейболісток зустрілись у фіналі Кубка України

Волейбол ТОП

Волейболістки “Прометея” у дніпровському дербі здолали опір гравчинь “Аланти” та підняли свій черговий трофей над головою — Кубок України. 

“Червоно-білі” вже з перших хвилини протистояння захопили ініціативу, яку змогли трансформувати у впевнене лідерство (3:0). Попри те, що підопічні Гарія Єгіазарова вчора віддали чимало сил у зустрічі з “Буковинкою”, вони однаково боролися за кожен бал. Але зупинити атакувальний потенціал “Прометея” в стартовій партії було неможливо — 25:16. 

У наступному сеті підопічні Івана Петкова не дозволили своїм візаві навіть досягнути позначки в 10 очок. У гравчинь “Аланти” взагалі нічого не виходило як в атаці, так і захисті. Звідси й такий результат — 25:9.

Після 10-хвилинки колектив Єгіазарова нарешті почав нав’язувати чемпіонкам країни гідну боротьбу. Блок останніх давав збій у ті хвилини, чим вправно користувалися опонентки та певний час вели в рахунку (7:9). Втім, так було недовго: “червоно-білі” повернули собі ініціативу та скоро довели партію, а з нею і матч до загального тріумфу — 25:19.  

Стартовий склад СК “Прометей”: Бюкмен (15), Дрпа (13), Маєвська (7), Дорсман (к) (10), Шаргородська (4), Міленкович (10), Нємцева (л), Васильєва (л).

Стартовий склад “Аланти”: Проценко (3), Грицик (5), Федик (2), Лучко (5), Пугач (8), Парфьонова (1), Луценко (л), Бойко (л). На заміну виходили: Дзендзеловська (6), Лозінська (1), Камінська (6).

Вітаємо Вікторію Даньчак з черговим трофеєм, а Марту Федик – зі “сріблом”!

ПВЛУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *