“Пантери” добились двох перемог в Одесі

У суботній грі команда з Івано-Франківська здобула перемогу над одеситками з рахунком 68:59.

При цьому три чверті перевагою володів ІнтерХім, але останню десятихвилинку одеситки програли 6:17, а з нею і матч.

У Франківська-Прикарпаття Кристина Філевич оформила дабл-дабл з 18 очок та 10 підбирань, а Оксана Моллова набрала 21 очко та 7 підбирань.

ІнтерХім-СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. – Франківськ-Прикарпаття – 59:68 (24:21, 11:13, 18:17, 6:17)

23 березня 2024. м. Одеса. СК “Динамо”

• “Франківськ”: Моллова (21 + 7 підбирань + 3 перехоплення), Філевич (18 + 10 підбирань + 2 блок-шоти), Лапхан (13 + 3 перехоплення), Алексейчик (8 + 5 передач + 4 перехоплення), Кононученко (8 + 6 підбирань + 3 перехоплення), Панчук (2), Шахватова (2), Шепелюк (0), Дал. Мурзова (0).

У неділю двома матчами завершився регулярний чемпіонат.

Зокрема, в Одесі переможець регулярного чемпіонату Франківськ-Прикарпаття здобув другу за два дні перемогу над ІнтерХімом. Франківська команда почала матч 13:2, після чого господарки трішки підрівняли рахунок.

Другу чверть Франківськ-Прикарпаття виграв 27:8, довівши свою перевагу до +24. В другій половині матчу Франківськ-Прикарпаття контролював хід матчу, дозволивши трішки скоротити суперницям відставання – 72:62.

Кристина Філевич оформила дабл-дабл з 14 очками та 11 підбираннями, а у одеситок Ксенія Панькіна набрала 19 очок та зробила 9 підбирань.

24 березня 2024 р., 14:00. м. Одеса, СК “Динамо”

• “Франківськ”: Панчук (15 + 7 підбирань + 3 перехоплення), Філевич (14 + 11 підбирань + 4 перехоплення), Моллова (13 + 7 підбирань + 2 блок-шоти), Шепелюк (9), Шахватова (6), Кононученко (5), Лапхан (5), Костів (2), Алексейчик (3 + 5 підбирань + 4 передачі), Радловська (0), Дал. Мурзова (0).