Відділ жіночого та дівочого футболу УАФ разом з клубами завершили опрацювання усіх наданих пропозицій щодо календаря матчів весняної частини Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Першої ліги сезону 2023-2024 рр.

Нагадаємо, що звітному сезоні стартувало 16 команд, які грають у два етапи:

• Груповий етап. Чемпіонат України Першої ліги проводиться у два кола за коловою системою – на своєму полі та на полі суперника у двох групах А та Б.
  • Фінальний етап. По дві кращі команди з групи «А» і «Б» виходять до стадії плей-оф за визначення призерів Першої ліги: півфінальні матчі (А1-Б2, Б1-А2), згодом фінал та матч за 3 місце.

Матчі ОСТАННЬОГО ТУРУ групового етапу Чемпіонату Вищої ліги проводяться в один день і час, а отже 12 травня 2024 року (час початку буде погоджено додатково).

У період з 21-23 травня 2024 відбудеться Фінальний етап: по дві кращі команди з групи «А» і «Б» виходять до стадії плей-оф за визначення призерів Першої ліги: півфінальні матчі (А1-Б2, Б1-А2), згодом фінал та матч за 3 місце.

Якщо основний час в матчах плей-офф завершився внічию, то призначається додатковий час (2 тайми по 15 хвилин). Якщо і додатковий час завершиться внічию, то призначається серія пенальті (пенальті на вибування) згідно з Правилами гри IFAB.

За підсумками Чемпіонату України Першої ліги сезону 2023-2024 років команда, яка посіла перше місце, здобуває право підвищитися у класі та грати в Чемпіонаті України серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2024-2025 років.

Команди, що посядуть 10 та 11 місця у Чемпіонаті України Вищої ліги та команди, що здобудуть 2 та 3 місця у Першій лізі, беруть участь в перехідних матчах плей-оф за право участі у Чемпіонаті України серед клубів Вищої ліги сезону 2024-2025 років. Етап плей-оф складається з двох матчів – вдома та на виїзді (10В-3П, 11В-2П).

Перехідні матчі заплановані на 1 та 6 червня 2024 року.

Також інформуємо, що команда ФК Кривбас-2 (Кривий Ріг) припинила свою участь у змаганнях та згідно регламенту, в усіх матчах весняної частини їм зараховується поразки -/+.

До вашої уваги календар другого частини сезону.

Жіночий футбол України

1 thought on “Визначилась дата першого матчу “Прикарпаття-ДЮСШ №3” у весняній частині чемпіонату