Жіноча національна збірна з баскетболу 3х3 в рамках підготовки до олімпійської кваліфікації та відбору на чемпіонат Європи провела виїзні контрольні матчі проти збірної Німеччини.
З німецькою командою зіграли Кристина Філевич, Оксана Моллова, Анжеліка Ляшко, Міріам Уро-Ніле та Юлія Мусієнко.
![](http://i.fbu.kiev.ua/1/48518/photo-2024-04-20-12-52-36.jpg)
З чотирьох проведених матчів протягом двох днів українки виграли два – в перший день 18:17, і в другій 21:5, а також зазнали двох поразок – 11:13 в перший день та 14:17 в другий.
![](http://i.fbu.kiev.ua/1/48518/photo-2024-04-20-12-52-37.jpg)
Нагадаємо, жіноча національна збірна з баскетболу 3х3 зіграє 16-19 травня у олімпійській кваліфікації в Дебрецені, де одним з суперників стане збірна Німеччини. 15-16 червня наша команда зіграє у словацький Братиславі матчі кваліфікації на чемпіонат Європи.