Чемпіонаті Європи з фітнесу та бодібілдингу відбувся у м. Санта-Сусанна, Іспанія.
Коломиянка Анастасія Ілюк – чемпіонка Європи у номінації фіт-модель до 160 см.
Про це повідомили у Федерації бодібілдингу України, пише ПІК.
“Коли ти стоїш на світовій сцені і отримуєш кубок за перше місце – відбувається щось неймовірне всередині, тіло починає тремтіти і ти чуєш гімн своєї країни!”, – поділилася чемпіонка.
![Прикарпатка Анастасія Ілюк стала чемпіонкою Європи з бодібілдингу (ФОТО) 2 1715070159 cd4af19b6ed71be26683 scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/1715070159_cd4af19b6ed71be26683-scaled.jpg)
“Найулюбленіше, коли залишаються три місця і ти можеш видихнути і зрозуміти, що ти вже в призовій трійці. Хоча ні, найулюбленіше – це коли оголошують друге місце і ти не чуєш своєї фамілії, тому що ти ПЕРША“, – ділиться враженнями Анастасія.
![Прикарпатка Анастасія Ілюк стала чемпіонкою Європи з бодібілдингу (ФОТО) 3 anastasiya ilyuk 2](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/anastasiya-ilyuk-2.jpg)
До слова, за останні два роки це вже шостий титул для коломиянки, яка стала чемпіонкою та Європи, двічі чемпіонка України, а також виборола Кубок Києва та титул “Міс та містер України”.
![Прикарпатка Анастасія Ілюк стала чемпіонкою Європи з бодібілдингу (ФОТО) 4 1698577140 431d623ffbb72d1a5792 scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/1698577140_431d623ffbb72d1a5792-scaled.jpg)