Український легіонер словацького «Левіце» Дмитро Федик увійшов до топ-п’ятірки найкращих гравців чемпіонату Словаччини серед команд Екстраліги за підсумками квітня.
![](https://5x5.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/441778909_456427686904921_5069424650411122694_n.jpg)
Зазначимо, що у квітні «Левіце» у чвертьфінальній серії плей-оф чемпіонату Словаччини здолав «Нове Замки» (рахунок у серії – 2:1), а у півфінальній серії поступився «Подпор Похиб» (рахунок у серії – 1:2). В усіх цих матчах українське тріо «Левіце» Федик – Дроздов – Власович було на провідних ролях у складі «левів», але їх зусиль, на жаль, не вистачило для виходу команди з Левіце до фінальної серії, яка вже стартувала (чинний чемпіон Словаччини, «МІМЕЛ Лученець», у першому поєдинку обіграв «Подпор Похиб» з рахунком 5:3. – А. Т.) не вистачило. У підсумку. «Левіце» посів третє місце у словацькій Екстралізі.
Нагадаємо, що у сезоні 2023/2024 р. р. кольори «Левіце» захищали троє гравців з України: Дмитро Федик, Іван Дроздов та Валерій Власович. У складі «Левіце» вони стали бронзовими призерами Кубку Словаччини та півфіналістами чемпіонату Словаччини. До того ж, Федик став одним з трьох найкращих бомбардирів «Левіце» у цьому сезоні, забивши сімнадцять голів (стільки ж – у його одноклубників Томаша Бєліка та Вріама Ракіци. – А. Т.).
![](https://5x5.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/440588062_455789513635405_3592153119445769622_n.jpg)
Також нагадаємо, що Дмитро Федик та Іван Дроздов грають за «Левіце» на правах оренди, а права на цих двох гравців належать івано-франківському «Урагану».