Богдан РЕДУШКО: “Ми будемо робити все можливо, щоб хоч трішки порадувати українських вболівальників”

Пряма мова Футбол

Півзахисник збірної України U-17 розповів про майбутній старт “синьо-жовтих” на Євро-2024.

– Яка атмосфера зараз панує в таборі команди?
– У команді класна атмосфера. Гравці між собою дружать та комунікують. У команди є чудовий зв’язок із тренерським штабом. Ми розуміємо, що будемо представляти нашу країну на міжнародній арені. Для України це дуже важкий час, тож ми будемо грати за честь українського футболу та з гордістю вийдемо на поле у синьо-жовтій формі.

– Кого із суперників по групі не варто недооцінювати?
– На мою думку, на подібних турнірах не варто нікого недооцінювати. Це фінальна частина чемпіонату Європи. Щоб потрапити до неї збірні пройшли непростий відбірковий турнір, отже тут зібрані найкращі та найсильніші команди Європи у цій віковій категорії. Ми до кожного суперника будемо готуватися ретельно та з повагою.

– До цього ви лише з Кіпром перетиналися?
– Так, ми зустрічались два рази з Кіпром, але у тих двох іграх мене не було в заявці, тому нічого не можу сказати про Кіпр з погляду історії зустрічей з ними.

– Для тих, хто не так уважно стежить за грою юнацької збірної, опиши який футбол вам ставить штаб Юрія Мороза?
– Тренерський штаб ставить нам атакувальний футбол. Але велику увагу приділяють якості контролю м’яча та пресингу, що є важливою складовою сучасного футболу.

– Як далеко може зайти Україна на цьому турнірі?
– Ми собі ставимо найвищі цілі на цьому турнірі, тому будемо робити все можливо для нашого загального успіху. У футболі не буває дрібниць, але багато чого буде залежати саме від окремих епізодів. Для нас важливо зберігати концентрацію та грати до останньої секунди.

– Заявка нашої команди справді вражає – Баєр, Баварія, Бенфіка, Динамо з Шахтарем… Нам вдалося зібрати хлопців з провідних українських академії, а також легіонерів, які знайшли себе в топових клубах. Що розповідають легіонери про свій досвід за кордоном?
– Звичайно, це великий плюс для нашої команди. У хлопців, які грають в іноземних клубах, є певний досвід та правильний футбольний менталітет. Вони впевнені, що наша збірна може на рівних грати проти топових збірних та нічого не боятись на полі. Ми теж це розуміємо та готуємось відповідно.

– Можеш підтвердити або спростувати: фактор війни у матчах збірної є додатковим стимулом показати себе на Євро?
– Для нас це велика мотивація: грати та прославляти Україну. Ми будемо робити все можливо, щоб хоч трішки порадувати українських вболівальників. Величезна подяка нашим захисникам та захисницям, низький їм уклін за те, що ми можемо грати та представляти Україну на чемпіонаті Європи.

Команда 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *