Чемпіонат ААФУ. 21 тур: “Пробій” переміг і зберіг шанси на вихід до чвертьфіналу (+ ВІДЕО)

Народна Команда продовжує боротьбу за вихід до плей-офф.

Свій заключний матч групового етапу чемпіонату ААФУ НК “Пробій” зіграв вдома проти “Галичини-Фенікс” зі Львова/Підмонастиря. Підопічні Володимира Ковалюка закрили питання про переможця ще в першому таймі, коли завдяки голам Волошиновича, Дитка та Іваничука гарантували собі впевнений рахунок на табло. У другому таймі господарі довели матч до закономірної перемоги – 3:0.

Таким чином, “Пробій” за підсумками туру піднявся на заповітну четверту сходинку таблиці, програючи “Агрону”, що йде третім, всього лиш за додатковими показниками. Тепер доля “пробійців” буде визначена в заключному турі і залежатиме від того, як зіграють прямі конкуренти в боротьбі за ТОП-5.