Команда ІФФКФВ втретє розгромила суперників

Команда Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання здобула четверту поспіль перемогу на чоловічому футзальному турнірі European Universities Games і фінішувала з 12 очками у групі C.

Втретє у рамках групового етапу українські футзалісти розгромили своїх опонентів з двозначним рахунком – цього разу Кільський університет з Німеччини – 14:1. У першому таймі наші хлопці забили п’ять м’ячів, а по перерві – ще дев’ять. Хет-трик оформив Клімчук, дублі у Дичука і Ткачука, по одному разу відзначились Жуков, Баланик, Дроздов, Савич, Лейбюк, Британ, Масевич.

Нагадаємо, що у чотирьох переможних поєдинках групи С івано-франківці забили 43 м’ячі, а пропустили лише 5. Ще у суботу підопічні Юрія Іванишина гарантували собі вихід до чвертьфіналу з першого місця. Усі матчі 1/4 фіналу чоловічого турніру пройдуть 15 липня. Суперником команди ІФФКФВ стане друга команда групи B  Ліонський університет з Франції, який усі три свої матчі зіграв внічию (початок о 20:30 за киівським часом).