Роксолана Кравчук знову відзначилась за збірну України

Матчем із Хорватією жіноча збірна України завершила груповий турнір відбору Євро-2025.

Наша команда вже гарантувала собі участь у плей-оф кваліфікації, але перемога в Скоп’є дозволяла синьо-жовтим вийти туди з другого місця. І підопічні Володимира Пятенка змогли виконати це завдання.

Перший тайм почався за досить відчутної переваги українок, які створили кілька небезпечних моментів біля воріт суперниць. Однак відкрити рахунок вони змогли лише на 31-й хвилині. Вероніка Андрухів прорвалася правим флангом і зробила навісну передачу у район 11-метрової позначки. Там на неї очікувала Катерина Корсун, яка влучно пробила головою — 1:0.

А ще за чотири хвилини українки подвоїли свою перевагу. Яна Калініна скористалася помилкою хорватської захисниці, відібрала м’яч і віддала на Роксолану Кравчук. Остання з близької відстані не схибила.

Після перерви синьо-жовті продовжували володіти ініціативою і створювати моменти. Найкращим із них на 72-й хвилині не змогла скористатися Ніколь Козлова, яка головою не влучила у ворота буквально з метру.

Хай там як, 2:0 — перемога збірної України, яка набрала 11 очок і завершила груповий раунд на другому місці.