Франківські баскетболістки поступились вінничанкам у другому матчі

Вінниця-Медуніверситет здобула перемогу в другому домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги проти Франківська-Прикарпаття. Господарки виграли матч із рахунком 69:59.

Вінниця отримала лідерство на екваторі першої чверті і з того моменту мала перевагу в рахунку до фінальної сирени. Максимальна перевага в четвертій чверті сягнула 14 очок.

В цій грі Вінниця краще за суперниць атакувала, як з середньої, так і з дальньої дистанцій, що дозволило команді Сергія Козанчука виграти перший матч у сезоні.

Найрезультативнішою у переможниць стала Вікторія Шошоя, у якої 25 очок та 11 підбирань в активі. В команді Юрія Процюка варто відзначити Анжеліку Ляшко, яка набрала 36 очок та зробила 11 підбирань (РЕ 34).

Таким чином, за підсумком двох матчів в Вінниці місцева команда обмінялася перемогами із Франківськом-Прикарпаття.

Вінниця-Медуніверситет – Франківськ-Прикарпаття 69:59 (15:12, 17:12, 20:17, 17:18)

Вінниця: Шошоя 25 + 11 підбирань – 5 втрат, Жмурко 17 + 5 підбирань + 5 передач + 2 блок-шота, Остапчук 8 + 5 підбирань + 3 передачі, Огій 8 + 5 підбирань, Богаченко 3 + 5 підбирань – 4 втрати — старт, Шкондя 5 + 3 передачі, Лісович 2, Постова 1

Франківськ: Ляшко 36 + 11 підбирань + 4 передачі, Безкоровайна 7 + 9 підбирань, Кучерьонок 4 – 3 втрати, Лапхан 2 – 3 втрати, Алексейяик 1 + 7 підбирань — старт, Бугайова 4, Полянцева 3 + 5 підбирань, Боровська 2, Лісюк 0