Жіноча збірна U-20 стартувала на Євробаскеті з впевненої перемоги над господарками. Карина Панчук – MVP

Баскетбол

Молодіжна жіноча збірна України U-20 здобула впевнену перемогу над Болгарією з рахунком 73:47 на старті чемпіонату Європи в Дивізіоні В в Софії, Болгарія.

Наші дівчата з перших хвилин зуміли нав’язати супернику свою гру, вдало і агресивно граючи в першу чергу в захисті. Першу десятихвилинку українки виграли 16:9, причому відзначились набраними очками за цей період 7 різних дівчат.

Надалі збірна України продовжила тримати гру під своїм контролем, хоча Болгарія намагалась змінити хід гри, але підопічні Інни Кочубей виявились готовими до всього, що пропонували суперниці. Вже до середини другої чверті українки довели свою перевагу до двозначної, на велику перерву пішли при +13 на свою користь. Далі збірна України продовжувала нарощувати перевагу, вигравши третю чверть, а ривок 7:0 на старті четвертої чверті, після якого Україна повела +26, фактично завершив гру.

В підсумку з 26 очками на свою користь українки матч і завершили, зробивши гарний заділ на наступні ігри.

Найрезультативнішими в складі збірної України стали Карина Панчук з 14 очками та Євгенія Путра з 10 очками. Відзначимо також Христину Кулєшу – 7 очок та 12 підбирань, а також Анастасію Лавринець, яка віддала 6 асистів.

Вже завтра, 7 липня, жіноча збірна зіграє з Ісландією. Початок гри о 20:30.

Чемпіонат Європи U-20. Дивізіон В

Група В

Болгарія, Софія, зал Тріадіца

Болгарія – Україна 47:73 (9:16, 12:18, 14:20, 12:19) / статистика

Україна: Панчук 14 + 3 перехоплення + 2 блок-шота, Лапхан 7, Грималюк 7, Кулєша 7 + 12 підбирань, Путра 10 + 9 підбирань – старт; Тиха 7, Корбут 6, Ткаченко 4, Діке 4 + 3 передачі, Лавринець 2 + 6 передач, Синякова 4, Тинщук 0