Роксолана Кравчук відзначилась голом у матчі проти Косово

Збірна України з футболу здобула другу перемогу в кваліфікації жіночого чемпіонату Європи-2025 — з рахунком 4:0 розгромила на виїзді збірну Косова.

Заключне “вікно” групового раунду відбору “синьо-жовті” відкривали матчем з аутсайдерками групи В4: Косово досі не набирав очок у нинішній кваліфікації і поступився в першому матчі між командами з рахунком 0:2.

Вже до восьмої хвилини підопічні Володимира Пятенка повели з різницею у два голи: відзначилися Дар’я Апанащенко і Таміла Хімич, яка також забивала у ворота косоварок у першому турі.

Невдовзі м’яч вперше опинився у воротах збірної України. Взяття воріт не зарахували після перегляду епізоду, зафіксувавши порушення правил на голкіперці.

Натомість до перерви українки забили ще двічі та довели рахунок до розгромного. Своїми першими голами у нинішньому відборі відзначилися нападниця Роксолана Кравчук і захисниця Ольга Басанська — 4:0.

Вирішальний матч групового раунду Україна і Хорватія зіграють у вівторок, 16 липня. Номінально домашня для “синьо-жовтих” зустріч відбудеться у північномакедонському Скоп’є.