Франківські баскетболісти поступились у першому матчі Суперліги

Віце-чемпіон минулого сезону Рівне-ОШВСМ впевненого розпочав новий чемпіонат, обігравши в стартовому матчі Суперліги Favbet Прикарпаття-Говерлу з рахунком 84:65.

Першу половину гри Рівне провело агресивніше, при тому, що команда програла мінімально підбирання, рівненська команда виконала в 1,5 рази більше кидків (45 проти 30), з яких третина була з дальньої дистанції. Рівне реалізувало 6/14 трьохочкових, тоді як Прикарпаття-Говерла влучила лише 1 дальній кидок.

Плюс Рівне зробило одразу 12 перехоплень за першу половину, що в підсумку дозволило команді впевнено себе почувати – першу чверть команда Михайла Переверзія виграла 22:13, при тому, що Олексій Соловйов набрав 13 очок за цей період. Другу чверть Рівне виграло 21:18 і на велику перерву пішло за переваги +9.

Ривок 10:2 на старті третьої чверті дозволив Рівному заробити перевагу +20, після чого команда трішки скинула темп, пам’ятаючи про завтрашній матч проти Київ-Баскету. Рівне впевнено тримало свою перевагу і довело гру до впевненої перемоги.

Найкращим гравцем матчу став лідер Рівного Олексій Соловйов, який літом їздив в розташування національної збірної України. Він за 33 хвилини матчу оформив дабл-дабл з 25 очок (6/8 триочкових), 11 підбирань і 5 перехоплень.

У Прикарпаття-Говерли відзначимо Сергія Старцева, який набрав 18 очок, та Романа Морозова з 16 очками.

Завтра, 4 жовтня, Прикарпаття-Говерла зустрінеться з Старим Луцьком, а Рівне зіграє проти Київ-Баскета.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Київ, ПС Венето-Спорт

Прикарпаття-Говерла – Рівне-ОШВСМ 65:84 (13:22, 18:21, 14:21, 20:20) / статистика

Прикарпаття-Говерла: Чугунов 4 + 5 підбирань + 4 передачі, Старцев 18 + 6 підбирань – 6 втрат, Дроздов 2, Морозов 16 + 6 підбирань, Кузнецов 6 + 8 підбирань – старт; Стародуб 11, Іванов 6, Марків 2, Віталій Лемішка 0, Вікторі Лемішка 0.

Рівне-ОШВСМ: Фуллер 8, Браун 11 + 8 підбирань, Соловйов 25 + 11 підбирань + 5 перехоплень, Мочалов 11 + 5 передач, Головчик 11 – старт; Бізлі 12, Гарбар 6, Тимощук 0, Рябой 0, Герасимчук 0, Кравченко 0