- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

СПОРТИВНЕ ПРИКАРПАТТЯ

Адреса:Дивитися на карті м. Івано-Франківськ, вул. Надрічна, 68
Тел: 067 342 40 86
Рейтинг: 3,33
Адреса:Дивитися на карті м. Івано-Франківськ, вул. Лепкого 19Б
Тел: (0342) 752441
Рейтинг: 5,00
В даному закладі є безкоштовні секції
Інфраструктура


До структури стадіону входить:

- футбольне (регбійне) поле 110х60 м;  

- легкоатлетична бігова доріжка 400х5 м;  

- майданчик для пляжного волейболу 22х11 м;  

- трибуна на 500 посадочних місць;  

- навчальна вежа (4 доріжки) висотою 10м;  

- критий манеж з легкоатлетичною доріжкою 115х6 м.  

Інфраструктура


На балансі об'єкту знаходяться спортивний зал для гімнастичних занять побудований в 1964 році ( розмір 30 X 15 м) , спеціалізований  гімнастичний зал побудований в 1971 році ( розмір 54X18 м) та тир для занять кульовим спортом ( побудований в 1962 році). Зали для  гімнастичних занять забезпечені роздягалками та душовими кімнатами. Гаряча вода подається безперебійно на протязі року, зали  опалюються, освітлення відповідає стандартам. В поточному році школа помітно оновила гімнастичне обладнання - було отримано  бігову доріжку, бруси, мостик, кільця та гімнастичний килим німецького виробництва.  

Досягнення
Досягнення


Вихованцями школи є знані спортсмени Дарія Згоба (чемпіонка Європи з вправ на брусах, член Олімпійської збірної України), Яна  Дем'янчук (Чемпіон України та Європи у вправах на колоді),Леонід Мішалов (чемпіон СРСР по стрільбі з пістолета), Віктор Пестов  (чемпіон СРСР з стрибкової акробатики, на даний час - тренер московської команди ЦСКА з спортивної гімнастики), Лілія  Білецька-Данилова (призер чемпіонатів України та Європи з кульової стрільби). На території спорткомплексу регулярно проходять  змагання регіонального та всеукраїнського масштабу, в 1974 році проходив чемпіонат СРСР з спортивної гімнастики серед молоді.  

Школа підготувала більше 100 майстрів спорту України та СРСР.

Загальна інформація
Загальна інформація


Приймаються діти з відмінним фізичним здоров'ям та спортивною підготовкою, котрі успішно здають вступні іспити з фізичної підготовки - на безкоштовній основі, та інші діти - за умови помісячної оплати тренувань. Школа була заснована в 1946 році, перші заняття  з спортивної гімнастики проходили в спортзалі ДСТ "Іскра" ( на даний час - кінотеатр "Люм'єр") . Перший з існуючих гімнастичних залів  зведено в 1964 році, перший зал для занять кульовим спортом - в 1962 році. Додатковий гімнастичний зал був побудований в 1971 році.  

В 1974 році новозбудований зал приймав чемпіонат СРСР серед молоді. Також на території спорткомплексу регулярно проходять  змагання на першість серед дитячих спортивних товариств, змагання на першість України "Олімпійська надія" та інші гімнастичні  турніри високого рангу. В 1980 році спорткомітет УРСР надав школі за високі спортивні досягнення статус спеціалізованої дитячо-  юнацької школи олімпійського резерву. За час існування школи було підготовлено більше ста майстрів спорту СРСР та України. Попри  значні спортивні досягнення школа відчуває постійний брак фінансування ( саме з цієї причини було введено платне навчання для  

дітей, котрі не планують професійно займатися спортом - оздоровчі групи ), з цієї ж причини було короткочасно припинено діяльність стрілецького тиру в 2011 році (відповідно до заяв МВС причиною став протермінований дозвіл на використання вогнепальної зброї)  

Секції
Секції

Вид спорту спортивна гімнастика

Вартість занять безкоштовно, для оздоровчих груп - 50 грн/міс  

Час занять 1,5 - 2 год, 3 рази на тиждень  

Тренери Оксана Крижанівська, Людмила Пушкарьова, Іван Васьків, Тетяна Козарук  

 

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.