ПФЛ затвердила остаточний склад учасників

Футбол

Центральна Рада Професіональної футбольної ліги визначила всіх учасників Першої та Другої ліг.

15 липня відбулося засідання Центральної Ради, скликано президентом Професіональної футбольної ліги України Олександром Каденком із застосуванням сучасних засобів зв’язку.

Зокрема, під час засідання члени ЦР ПФЛ проголосували за надання членства в ПФЛ ФК «Олімпік» м. Донецьк та включення цієї команди до складу учасників змагань серед Першої ліги ПФЛ та виключення ТОВ «Футбольний клуб «Минай» Закарпаття» Ужгород зі складу ПФЛ у зв’язку з тим, що клуб залишився в змаганнях УПЛ. ФК «Кремінь» Кременчук виключено команду зі складу учасників змагань групи «Б» Другої ліги, затвердивши цю команду у складі Першої ліги.

МФК «Миколаїв» у той же час затверджено у складі учасників чемпіонату України серед команд клубів Другої ліги (група Б) у сезоні 2021/2022 замість «Миколаїв-2» і виключено резервну клубну команду зі змагань. Також вирішено, що ФК «Тростянець» візьме участь у складі учасників змагань серед команд групи «Б» Другої ліги.

Таким чином остаточний список команд-учасниць змагань під егідою ПФЛ виглядає наступним чином:

У Першій лізі в сезоні 2021/22 буде 16 команд:
1. «Краматорськ» Краматорськ
2. «Агробізнес» Волочиськ
3. «Альянс» Липова Долина
4. «Волинь» Луцьк
5. «ВПК-Агро» Вишневе
6. «Гірник-Спорт» Горішні Плавні
7. «Кривбас» Кривий Ріг
8. «Кремінь» Кременчук
9. «Металіст» Харків
10. «Нива» Тернопіль
11. «Олімпік» Донецьк
12. «Оболонь» Київ
13. «Полісся» Житомир
14. «Прикарпаття» Івано-Франківськ
15. «Поділля» Хмельницький
16. ФК «Ужгород»

У Другій лізі сезону 2021/22 число учасників встановилося у кількості 31 команди:

Група «А»Група «Б»
1. «АФСК» Київ1. «Балкани» Зоря
2. «Буковина» Чернівці2. «Вікторія» Миколаївка
3. «Діназ» Вишгород3. «Вовчанськ» Покотилівка
4. «Дніпро» Черкаси4. «Енергія» Нова Каховка
5. «Епіцентр» Дунаївці5. «Кристал» Херсон
6. «Карпати» Галич6. «Металург» Запоріжжя
7. «Карпати» Львів7. «Миколаїв» Миколаїв
8. «Лівий Берег» Київ8. «Нікополь» Нікополь
9. «ЛНЗ» Лебедин9. «Перемога» Дніпро
10. «Любомир» Ставище10. «Полтава» Полтава
11. «Мункач» Мукачево11. «Реал Фарма» Одеса
12. «Нива» Вінниця12. «Скорук» Нікопольський район
13. «Рубікон» Київ13. «Суми» Суми
14. «Чайка» П. Борщагівка14. «Таврія» Сімферополь
15. «Чернігів» Чернігів15. «Тростянець» Тростянець
 16. «Яруд» Маріуполь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.