“Прикарпаття” та “Рух” уклали меморандум про співпрацю

Футбол

15 липня по завершенні товариського матчу між “Прикарпаттям” і “Рухом” (1:2) керівники обох західноукраїнських клубів підписали договір про співпрацю. Від івано-франківців меморандум уклав президент МФК Василь Ольшанецький, а від львів’ян – генеральний директор Ігор Дедишин.

У найближчих планах – проводити спільні дитячі турніри, обмінюватися тренерським досвідом. Міський голова Руслан Марцінків пообіцяв, що найкращі гравці “Прикарпаття” зможуть першочергово грати у “Русі”. У свою чергу львів’яни  зазначили, що їм цікава ця співпраця, бо вони хочуть допомагати молодим талантам, а також знаходити шляхи, за якими юні футболісти зможуть потрапити у футбол вищого ґатунку.

Співпраця Сторін за даним Договором здійснюватиметься в таких напрямках:
– координація та стандартизація методів тренувального та підготовчого процесів професійних команд клубів та закладів шкільництва клубів;
– обмін професійними футболістами між командами клубів на засадах оренди чи повного переходу;
– використання в інтересах двох Сторін інфраструктурних об’єктів, що знаходяться у власності чи розпорядженні кожної із Сторін;
– організація товариських матчів та турнірів із залученням до участі професійних та дитячо-юнацьких команд обох Сторін;
– організація та здійснення селекційної роботи, пошуку і відбору перспективних юних футболістів, їх навчання і підготовка для виступів у клубному професійному футболі та за збірні команди України різних вікових груп.

А на завершення нагородили тих, хто завжди тримає руку на пульсі спортивних подій – представників засобів масової інформації, які професійно висвітлюють футбольне життя в Івано-Франківську.

МФК “Прикарпаття”, фото – Ю. Валько, Galka.if.ua

1 thought on ““Прикарпаття” та “Рух” уклали меморандум про співпрацю

  1. А що зроблено на стадіоні? Який стан освітлення та інших проблемних моментів стадіону?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *