Микола Микитюк: «Я перейшов з одного особливого клубу в інший особливий клуб»

Футзал

Микола Микитюк розповів клубній прес-службі, як проходить його адаптація в команді, поділився своїми очікуваннями щодо майбутнього поєдинку за Суперкубок і майбутнього сезону.

Які твої перші враження про новий клуб? Уже освоївся в колективі?

Враження позитивні, адже з першого дня перебування в клубі мене дуже тепло прийняли і допомагають освоїтися на новому місці. Адаптація в колективі, вважаю, дуже швидко пройшла: все допомагають як на майданчику, так і поза нею. З кимось познайомився ближче, з багатьма я досить давно знайомий ще за виступами разом у складі «Урагану» і в національній збірній.

Чому ти зважився на перехід в херсонський клуб? Адже твоя минула команда стала чемпіоном і буде брати участь в Лізі чемпіонів!

Відверто кажучи, коли з’явилася можливість виступати в Європі, я не розглядав інші варіанти, згодом так нічого і не вийшло. Я перейшов з одного особливого клубу в інший особливий клуб. Для мене честь приєднатися до «Продексіму», який завжди ставить максимальні завдання і який відомий на всю європейську арену своїми виступами. Я докладу всіх зусиль, щоб приносити користь команді для того, щоб завойовувати трофеї.

Для мене було дуже складно залишати «Ураган», в якому я став професійним футзалісти і пережив багато позитивних моментів, які я ніколи не забуду. «Ураган» завжди мав і має в своєму розпорядженні хороших молодих футзалістів, і нинішній тренерський штаб зможе мене спокійно замінити. Бажаю успішно виступити в Лізі чемпіонів.

Як тобі працюється під керівництвом іноземного тренера? Є якісь особливості, складнощі?

Звикаю до філософії головного тренера, є нові вправи, з якими знайомлюся, уважно слухаю, що вимагає тренер, і намагаюся реалізувати на полі. Є велике бажання розвиватися.

Чого чекаєш від нового сезону в новій команді?

Головне налаштовуватися на кожну гру, перемагати з командою і викладатися на максимум. Це те, що я буду робити протягом сезону.

20 серпня відбудеться матч за Суперкубок проти «Урагану». Яким буде для тебе цей поєдинок, адже ти є вихованцем івано-франківського клубу і до «Продексіма» грав тільки в ньому?

Буде дуже незвично грати проти своїх друзів і колишніх одноклубників, але будучи професіоналом , я буду викладатися на 100%.

Що можеш сказати про склад гравців «Продексіма» в цьому році?

У складі «Продексіма» підібрані гравці з великою майстерністю, які не раз виступали на великих європейських турнірах і мають колосальний досвід, є можливість вчитися у них і прогресувати.

Продексім

2 thoughts on “Микола Микитюк: «Я перейшов з одного особливого клубу в інший особливий клуб»

  1. побажаємо удачі франківським футзалістам в складі херсонського “Продексіма”, особливо в протистоянні з львівським “Ураганом”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *