Кубок України. «Фенікс» – «Прикарпаття» – 2:6

У матчі другого попереднього етапу розіграшу Кубка України івано-франківська команда на виїзді впевнено перемогла аматорський “Фенікс” з Підмонастиря, забивши по три м’ячі у кожному з таймів. Підсумковий рахунок 6:2 на користь представника Першої ліги.

Початок розгрому поклав Роман Барчук, відзначившись вже на третій хвилині, а невдовзі Владислав Семотюк чітко реалізував пенальті – 0:2. В середині першого тайму суперники обмінялися забитими м’ячами: Ростислав Волошинович після передачі від Цюцюри забив третій гол, однак за лічені секунди господарі зусиллями Деревльова зуміли “розмочити” рахунок – 1:3.

Певну інтригу у гру вніс молодий нігерійський легіонер Адель Бабатунде, який тільки-но вийшовши на заміну, головою пробив повз Піцана – 2:3. Цей пропущений м’яч лише розлютив івано-франківців, які відповіли одразу трьома голами наприкінці поєдинку. Тим паче, що Репета на 74-й хвилині отримав другу “жовту”, тож аматори з Львівщини догравали матч у меншості. Свій перший “дубль” у футболці “Прикарпаття” оформив Михайло Писко, а поміж його голами відзначився також і Назарій Воробчак – 2:6.

Кубок України. 2-й попередній етап
«Фенікс» (Підмонастир, Львівська обл.) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 2:6 (1:3)
Деревльов (25), Бабатунде (72) – Барчук (3), Семотюк (6, пен.), Волошинович (23), Писко (75, 89), Воробчак (79).

Фенікс: Савич, Бариляк, Салюк, Цень, Багдай, Деревльов, Репета, Янчак, Борик, Фещук, Гнатів. Запасні: Дяків, Заліпа, Бабатунде, Радюк, Теміров, Протасенко, Білий.
Прикарпаття: Піцан, Сікач, Матушевський, Лень, Писко, Сондей, Волошинович, Семотюк, Геник, Цюцюра, Барчук. Запасні: Кузьмин, Сердюк,  Дитко, Пастух, Толочко, Воробчак, Пархуць, Рудюк, Горбаченко.
Попередження: Янчак (48), Борик (62), Салюк (86) – Дитко (81). На 74-й хвилині вилучений Репета («Фенікс»).

18 серпня 2021 року. 16:00. Львів, стадіон “СКІФ”.  500 глядачів. + 25 С
Арбітр: В.Маляр (Хмельницький). Асистенти арбітра: А.Приймачук (Рівне), О.Марчик (Київ).
4-й арбітр: Я.Леськів (Львівська обл.). Спостерігач арбітражу: М.Левко (Чернівці).

Жеребкування третього попереднього етапу розіграшу Кубка України відбудеться 19 серпня у столичному Будинку футболу (початок о 16:00). Базовий день матчів цієї стадії – 31 серпня, у ній візьмуть участь 22 переможці другого попереднього етапу.

МФК “Прикарпаття”

2 thoughts on “Кубок України. «Фенікс» – «Прикарпаття» – 2:6

1. Виграти у аматорів не велике досягнення. А ось те, що навіть від аматорів пропустили 2 голи, а могли і більше, дуже негативний підсумок.

2. Kristo! Згідний на 100% , два голи від аматорів то забагато, є над чим задуматися!