Sport Arena називає символічну збірну чергового туру Першої ліги сезону 2021/22.
Приємно, що після виїзної перемоги над «ВПК-Агро» (0:1) до числа найкращих потрапили одразу два гравці «Прикарпаття» – голкіпер Іван Піцан і лівий захисник Михайло Писко.
Воротар – Іван Піцан
Складний виїзд у Дніпро, на легендарний стадіон «Метеор», прикарпатці завершили перемогою. Багато в чому завдяки надійній, куражній грі свого голкіпера. Піцан неодноразово вступав у гру при подачах і прострілах, а також видав низку сейвів на реакції – інакше Даніель Жезус, Дудік і Наполов цілком могли б перевернути результат на користь ВПК-Агро.
Лівий захисник – Михайло Писко
Далеко не найкращий тур для гравців цієї позиції, але все ж є футболіст, якого хочеться відзначити. З приходом Писка отримала посилення і оборона, і атака. На стадіоні «Метеор» він віддав всі сили на перемогу, здійснив чимало проходів із загостренням, здалеку намагався закинути м’яча в ворота ВПК-Агро. В плані захисту також діяв старанно, хоча одного разу не дістав верховий м’яч і з-під нього досить небезпечно пробивали. Свій вклад у цю перемогу зробив, а головне – явно посилив швидкість і загрозу з лівого флангу Прикарпаття.
![Нет описания фото.](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/240242373_4325657617528004_6729383599767254145_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_rgb565=1&ccb=1-5&_nc_sid=a26aad&_nc_ohc=MdnrNQH4AowAX8oA6Vi&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=91c2278e50d1307922e573093c2a6ca9&oe=6153E51F)