Райони. Калущина: стартували!

Футбол

Футбольні баталії розпочались у четвертому за ліком районі Івано-Франківщини.

ЧЕМПІОНАТ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ
Група А

Минулі матчі:
1 тур
29.08.2021 (неділя)

Штурм (Сівка-Калуська) – ФК Войнилів – 3:0
ФК Студінка
– ФК Підгірки (Калуш) – 8:0
ФК Гуменів
– Сокіл (Боднарів) – 3:1
Тризуб (Старий Угринів)
– ФК Завадка – +:-
Рух (Вістова) – ФК Збора – 0:6

Турнірна таблиця (після 1 туру):

КомандаІгорВНПР/МО
1ФК Студінка 11008:03
2ФК Збора 11006:03
3Штурм (Сівка-Калуська) 11003:03
4ФК Гуменів 11003:13
5Тризуб (Старий Угринів) 11000:03
6ФК Завадка10010:00
7Сокіл (Боднарів)10011:30
8ФК Войнилів10010:30
9Рух (Вістова) 10010:60
10ФК Підгірки (Калуш) 00010:80

Наступні матчі:
2 тур
05.09.2021 (неділя)
ФК Войнилів – ФК Збора
ФК Завадка – Рух (Вістова)
Сокіл (Боднарів) – Тризуб (Старий Угринів)
ФК Підгірки (Калуш) – ФК Гуменів
Штурм (Сівка-Калуська) – ФК Студінка

Група B

Минулі матчі:
1 тур
29.08.2021 (неділя)

Колос (Цінева) – Сокіл (Верхній Струтинь) – 9:0
ФК Сваричів
– Карпати (Дуба) – 7:0
Оболонь (Брошнів)
– ФК Спас – 1:0
Лімниця (Перегінське)
– Зоря (Берлоги) – 4:1

Турнірна таблиця (після 1 туру):

КомандаІгорВНПР/МО
1Колос (Цінева)11009:03
2ФК Сваричів 11007:03
3Лімниця (Перегінське) 11004:13
4Оболонь (Брошнів)11001:03
5ФК Спас10010:10
6Зоря (Берлоги)10011:40
7Карпати (Дуба) 10010:70
8Сокіл (Верхній Струтинь)10010:90

Наступні матчі:
2 тур
05.09.2021 (неділя)
Сокіл (Верхній Струтинь) – Зоря (Берлоги)
ФК Спас – Лімниця (Перегінське)
Карпати (Дуба) – Оболонь (Брошнів)
Колос (Цінева) – ФК Сваричів

Група С

Минулі матчі:
1 тур
29.08.2021 (неділя)

ФК Тяпче – Сокіл (Тростянець) – 7:0
Нафтовик (Яворів) – Свіча (Княжолука) – 6:6
Леви (Велика Тур’я)
– Карпати (Лоп’янка) – 9:0
ФК Станківці – Прикарпаття (Гошів) – 2:4

Турнірна таблиця (після 1 туру):

КомандаІгорВНПР/МО
1Леви (Велика Тур’я) 11009:03
2ФК Тяпче11007:03
3Прикарпаття (Гошів)11004:23
4Нафтовик (Яворів)10106:61
5Свіча (Княжолука)10106:61
6ФК Станківці10012:40
7Сокіл (Тростянець)10010:70
8Карпати (Лоп’янка)10010:90

Наступні матчі:
2 тур
05.09.2021 (неділя)
Сокіл (Тростянець) – Прикарпаття (Гошів)
Карпати (Лоп’янка) – Сокіл (Тростянець)
Свіча (Княжолука) – Леви (Велика Тур’я)
ФК Станківці – Нафтовик (Яворів)

Група D

Минулі матчі:
1 тур
29.08.2021 (неділя)

ФК Перекоси – Тріумф (Довгий Войнилів) 2:3
ФК Мостище
– ФК Верхня – 3:1
Єдність (Середній Бабин)
– ФК Негівці – 2:1
ФК Тужилів
– ФК Новиця – 4:1
Сокіл (Голинь) – вихідний

Турнірна таблиця (після 1 туру):

КомандаІгорВНПР/МО
1ФК Тужилів11004:13
2ФК Мостище11003:13
3Тріумф (Довгий Войнилів)11003:23
4Єдність (Середній Бабин)11002:13
5Сокіл (Голинь)00000:00
6ФК Перекоси10012:30
7ФК Негівці10011:20
8ФК Верхня10011:30
9ФК Новиця10011:40

Наступні матчі:
2 тур
05.09.2021 (неділя)
ФК Негівці – ФК Тужилів
ФК Верхня – Єдність (Середній Бабин)
Тріумф (Довгий Войнилів) – ФК Мостище
Сокіл (Голинь) – ФК Перекоси
ФК Новиця – вихідний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.