Райони. Калущина: рекорд результативності від “Сваричева”

Футбол

Підсумки 3-го туру чемпіонату Калуського району.

ЧЕМПІОНАТ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ
Група А

Минулі матчі:
3 тур
12.09.2021 (неділя)
ФК Студінка – ФК Войнилів – 4:0
ФК Гуменів
– Штурм (Сівка-Калуська) – 3:1
Тризуб (Старий Угринів) – ФК Підгірки (Калуш) – 1:2
Рух (Вістова)
– Сокіл (Боднарів) – 4:1
ФК Збора – ФК Завадка – 2:3

Турнірна таблиця (після 3 туру):

МКомандаІВНПР/МО
1ФК Гуменів330012:49
2Рух (Вістова)33006:29
3ФК Студінка320113:26
4ФК Збора32016:36
5Тризуб (Старий Угринів)32015:26
6Штурм (Сівка-Калуська)32016:46
7ФК Підгірки (Калуш)31024:153
8ФК Завадка30033:50
9Сокіл (Боднарів)30032:110
10ФК Войнилів30031:100

Наступні матчі:
4 тур
19.09.2021 (неділя)
ФК Войнилів – ФК Завадка
Сокіл (Боднарів) – ФК Збора
ФК Підгірки (Калуш) – Рух (Вістова)
Штурм (Сівка-Калуська) – Тризуб (Старий Угринів)
ФК Студінка – ФК Гуменів

Група B

Минулі матчі:
3 тур
12.09.2021 (неділя)
ФК Сваричів – Сокіл (Верхній Струтинь) – 14:0
Оболонь (Брошнів) – Колос (Цінева) – 0:3
Лімниця (Перегінське) – Карпати (Дуба) – 7:0
Зоря (Берлоги)
– ФК Спас – 2:0

Турнірна таблиця (після 3 туру):

МКомандаІВНПР/МО
1ФК Сваричів330022:09
2Лімниця (Перегінське)330010:19
3Колос (Цінева)320112:16
4Оболонь (Брошнів)32015:36
5Зоря (Берлоги)32015:46
6ФК Спас30030:50
7Карпати (Дуба)30030:150
8Сокіл (Верхній Струтинь)30030:250

Наступні матчі:
4 тур
19.09.2021 (неділя)
Сокіл (Верхній Струтинь) – ФК Спас
Карпати (Дуба) – Зоря (Берлоги)
Колос (Цінева) – Лімниця (Перегінське)
ФК Сваричів – Оболонь (Брошнів)

Група С

Минулі матчі:
3 тур
12.09.2021 (неділя)
Нафтовик (Яворів) – Сокіл (Тростянець) – 6:0
Леви (Велика Тур’я) – ФК Тяпче – 2:3
ФК Станківці
– Свіча (Княжолука) – 4:3
Прикарпаття (Гошів)
– Карпати (Лоп’янка) – +:-

Турнірна таблиця (після 3 туру):

МКомандаІВНПР/МО
1Нафтовик (Яворів)33007:39
2Прикарпаття (Гошів)321013:67
3Леви (Велика Тур’я)320012:36
4ФК Тяпче320110:36
5ФК Станківці320113:76
6Свіча (Княжолука)30129:111
7Сокіл (Тростянець)30031:160
8Карпати (Лоп’янка)30030:160

Наступні матчі:
4 тур
19.09.2021 (неділя)
Сокіл (Тростянець) – Карпати (Лоп’янка)
Свіча (Княжолука) – Прикарпаття (Гошів)
ФК Тяпче – ФК Станківці
Нафтовик (Яворів) – Леви (Велика Тур’я)

Група D

Минулі матчі:
3 тур
12.09.2021 (неділя)
ФК Мостище – Сокіл (Голинь) 0:3
Єдність (Середній Бабин)
– Тріумф (Довгий Войнилів) – 2:1
ФК Тужилів
– ФК Верхня – 4:0
ФК Новиця
– ФК Негівці – 5:0
ФК Перекоси – вільний від ігор

Турнірна таблиця (після 3 туру):

МКомандаІВНПР/МО
1ФК Тужилів330011:39
2Сокіл (Голинь)22008:16
3Єдність (Середній Бабин)32015:46
4ФК Мостище32015:46
5ФК Новиця21016:43
6Тріумф (Довгий Войнилів)31024:63
7ФК Верхня31023:83
8ФК Перекоси20023:80
9ФК Негівці30033:100

Наступні матчі:
4 тур
19.09.2021 (неділя)
ФК Верхня – ФК Новиця
Тріумф (Довгий Войнилів) – ФК Тужилів
Сокіл (Голинь) – Єдність (Середній Бабин)
ФК Перекоси – ФК Мостище
ФК Негівці – вихідний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.