16 вересня у Копенгагені стартував чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное.
Вдало виступила на змаганнях і найтитулованіша франківська веслувальниця Людмила Лузан, пише Ратуша.
Лузан в парі з Анастасією Четвериковою завоювала золоту медаль у веслуванні на каное-двійці на дистанції в 500 метрів, а трохи пізніше стала володаркою срібної медалі в запливі на 500 метрів в каное-одиночці.
![](https://www.ratusha.if.ua/wp-content/uploads/2021/09/xd6fb73e2b3786c3447e879c07ff5f871-quality_70xresize_1xallow_enlarge_0xw_700xh_700.jpg.pagespeed.ic.vH-cT_fPfr.webp)
“Відчуваю себе якось незрозуміло. Віддала всі сили. Це був найсильніший фініш в моєму житті, тому що я віддала все, що могла. Важко зараз тримати ту форму, яка була на Олімпійських іграх, але я задоволена результатом, тому що золото на олімпійській дистанції – це найважливіше. Ми це зробили”, – прокоментувала свій парний виступ на 500-метрівці Лузан.
Людмила підходила до чемпіонату світу в статусі власниці срібної і бронзової нагород Олімпіади-2020 в Токіо.
![](https://www.ratusha.if.ua/wp-content/uploads/2021/09/x242229240_600103051166415_378476936257020347_n-1024x569.jpg.pagespeed.ic.88CaanaZdW.webp)