Юнайтед Галац – Лічені – 4:6. Косовари успішніші на старті

ТОП Футзал

Перший матч виявився доволі результативним.

Першими відкрили франківський міні-турнір чемпіони Румунії та Косова – “Юнайтед Галац” та “Лічені”. Вже до середини тайму косовари зуміли дещо приголомшити суперника забивши тричі (!) зусиллями Ісмаілі, Санчеса Наглеса та Шкодри. Втім, на перерву команди пішли за мінімального рахунку. Бразильський універсал номінальних господарів Даніель Араужо оформив дубль під заісу першого тайму – 2:3. Ще цікавіше стало в дебюті другої половини, коли Даніель Араужо забив свій третій м’яч у грі і відновив статус-кво – 3:3. Напевне, переломним у зустрічі став прикрий автогол універсала “Галаца” Лукаса, який зрізав круглого у власні ворота – 3:4. Як не намагались румуни знову вирівняти становище, та гол колумбійця Діаза на 27-ій хвилині звів всі старання нанівець – 3:5. До кінця зустрічі суперники обмінялись влучними ударами – в підсумку, фінальна сирена зафіксувала перемогу “Лічені” з рахунком 6:4.

“Юнайтед Галац” Румунія – “Лічені” Косово – 4:6 (2:3)
 Даніель Араужо (19, 20, 22), Сірес (33) – Ісмаілі (10), Санчес Наглес (14, 38), Шкодра (16), Лукас (23, аг), Діаз (27).
“Юнайтед Галац”: Кардей (в), Бурдужел (к), Такот, Сірес, Даніель Араужо – Петіца, Лукас, Архіре, Крішан, Ігнат, Оана – Падрару (в), Тоніца. Головний тренер: Флорін Ігнат.
“Лічені”:  Гаші (в) – Шкодра, Абріл Гарсія, Діаз, Санчес Наглес – Ш. Брахімі, Ісмаілі, В. Брахімі, Рамадані, Ука – Місіні (в). Головний тренер: Шпенд Брахімі.