Екстра-ліга. 10 тур. “Viva Cup” – “Ураган” – 1:2

“Дракони” вирвали перемогу у Харкові + ВІДЕО

Після єврокубковоо марафону “Ураган” гостював у Харкові, де помірявся силами з місцевим “Viva Cup”. Дебют поєдинку до свого активу записали господарі – з ударами Бондаря, Сорокіна та Моспана впорався голкіпер “драконів” Колток. Все ж на 5-ій хвилині харків’яни були винагорджені за старання. Це Моспан, відклеївшись від захисників під час розіграшу кутового, з другої спроби таки вразив ворота – 1:0. Гості відповіли неточним ударом Шведа, який вискочив віч-на-віч з Литвиненком. Виірвняти становище на табло підопічним Максима Павленка вдалось піз завісу першого тайму. Михайло Грицина у кращих голеадорських традиціях протиснув Моспана і відправив “круглого” точно у верхній кут – 1:1. Могли гості ще у першому таймі вийти вперед, та удар Фаренюка головою вже у порожні ворота пройшов повз рамку.

10 (!) секунд другого тайму вистачило “драконам”, щоб схилит шальки терезів на свою користь. Микола Грицина встиг на добивання після свого ж потужного удару – 2:1. Далі суперники обмінялись “люб’язностями” – Фаренюк не зміг замкнути подачу вже у порожні ворота. а згодом тим самим відповів Васильєв, коли Колток вже був відіграний. Далі добряче у рамці воріт довелось попрацювати Литвиненку, який врятував після небезпечних пострілів Миколи та Михайла Грицин, а також Фаренюка. Наприкінці матчу підключення досвідченого голкіпера у статусі п’ятого польового не приніс дивідендів гоосподарям – 1:2, “Ураган” переможно розпочинає друге коло чемпіонату.

“Viva Cup” Харків – “Ураган” Івано-Франківськ – 1:2 (1:1)