Наші профі. Футзал: гольові євровихідні

Олег Негела відзначився в чемпіонаті Польщі, Дмитро Федик “вистрілив” дублем в Кубку Словаччини і два голи Тараса Онуфрака у плей-офф литовської А-Ліги – про це і не тільки в огляді “Наші профі. Футзал”.

Чемпіонат Польщі. 21 тур
“Рекорд” (Бєльсько-Бяла) –
 “Арт Софт” (Лешно) – 10:6
Тарас Королишин (Р) виходив на майданчик у другій четвірці.

У черговому турі польської Екстракляси “Рекорд” Тараса Королишина покуражився у матчі проти “Арт Софту” – 10:6 на користь клубу нашого земляка. За підсумком туру “рекордівці” продовжують очолювати турнірні перегони, виперджаючи найближчого переслідувача з “Любави” на один заліковий пункт.

“Ред Девілс” (Хойніце) – “Клірекс” (Хожув) – 3:1
Олег Негела (РД) виходив на майданчик у другій четвірці і на 20-ій хвилині відзначився голом.

А от “Ред Девілс” Олега Негели на вихідних в матчі аутсайдерів здолав “Клірекс” з Хожува – 3:1. Вихованець “Урагану” долучився до тріумфу “дияволів” влучним ударом наприкінці першого тайму. Перемога дозволила команді з Хойніце покинути зону вильоту, обійшовши той таки “Клірекс”.

Відеоогляд матчу (гол Негели з 2:31):

Чемпіонат Литви. Плей-офф. 1/4 фіналу
Матч №1

“Вікінгай” (Йонава) – “ССПК-Радвілішкіс” – 9:0
Тарас Онуфрак (В) виходив на майданчик у другій четвірці і на 30-ій хвилині відзначився голом.
Матч №2
“ССПК-Радвілішкіс” “Вікінгай” (Йонава) – 2:6

Вдало розпочав плей-офф литовської А-Ліги “Вікінгай” Тараса Онуфрака. “Вікінги” у чвертьфінальній серії не відчули серйозного опору збоку “ССПК-Радвілішкіс” – 9:0 та 6:2. В обох матчах прикарпатський універсал відзначався голами, а його клуб впевнено крокував до півфіналу, де зіграє проти сенсації плей-офф “Саулес Крашташ”.

Відеоогляд матчу №1 (гол Онуфрака з 4:47):

Відеоогляд матчу №2 (гол Онуфрака з 2:11):

Кубок Словаччини
1/2 фіналу

“Левіце” – “Лученець” – 1:9
Дмитро Федик (Л) виходив на майданчик у складі другої п’ятірки.

Матч за 3-тє місце:
“Левіце” – “Комарно” – 7:2
Дмитро Федик (Л) виходив на майданчик у складі першої п’ятірки і на 3-ій та 18-ій хвилинах відзначився голами.

На вихідних пройшов Фінал чотирьох Кубка Словаччини з футзалу. “Левіце”, честь якого на правах оренди захищає вихованець “Урагану” Дмитро Федик, виборов бронзові нагороди, у матчі за третє місце розгромивши “Комарно” – 7:2. У “бронзовому” матчі Дмитро оформив дубль та віддав результативну передачу. Вдалі дії не залишились поза увагою організаторів змагань, тож юного універсала було визнано найкориснішим гравцем Фіналу чотирьох Кубка Словаччини.

Дубль Федика у матчі “Левіце” – “Комарно”:

Чемпіонат Чехії20 тур
“Олімпік” (Мельнік) – “Славія” (Прага) – 1:3
Віталій Бухвак (О) відіграв весь матч. Павло Русак (О) не потрапив до заявки на матч.

“Олімпік” з Мельніка гарантував собі участь у плей-офф чемпіонату Чехії. У рамках 20-го туру змагань “олімпійці” з Віталієм Бухваком у складі поступились празькій “Славії” – 1:3. Попри поразку клуб нашого земляка вже точно зіграє у чвертьфіналі – шоста сходинка таблиці і 26 набраних очок.

Чемпіонат України. Екстра-ліга. ІІІ етап. 5 тур
Група “Захід”
 “Сокіл” (Хмельницький) – “Кардинал-Рівнестандарт” (Рівне) – 2:2
Олег Гуцуляк (С)
 виходив на майданчик у другій четвірці.

Хмельницький “Сокіл” Олега Гуцуляка здобув свої перші очки в новому році. У матчі проти “Кардиналу-Рівнестандарту” “соколята” зуміли зробити камбек, програючи 0:2 по ходу зустрічі – нічия 2:2. За підсумком туру “Сокіл” продовжує перебувати на останній сходинці групи “Захід”, втім, зберігає непогані шанси на вихід до плей-офф.

Група “Схід”
МСК “Харків” “CLUST” (Київ) – 2:1
Микола Гуйван (С) відіграв весь матч. Андрій Британ (С) та Орест Боргун (С) виходили на майданчик у другій четвірці.

Матч лідерів у групі “Центр” відбувся у Сумах, де МСК “Харків” здолав столичний “CLUST” – 2:1. У складі киян Микола Гуйван відіграв весь матч, тоді як Орест Боргун та Андрій Британ виходили на майданчик у другій четвірці. “Айтівці” продовжують перебувати на третій сходинці квінтету і гарантували собі участь у плей-офф.