Європейські нагороди: франківчани успішно виступили на чемпіонаті з Таеквон-До в Іспанії (ФОТО)

Бойові мистецтва ТОП

22-27 листопада в Іспанії відбувся 35-й Чемпіонат Європи з Таеквон-До серед дорослих і юніорів.

У складі Національної збірної України були 10 франківчан, вихованці заслуженого тренера України Олега Солов’я і заслуженого майстра спорту України Катерини Соловей.

photo 2021 11 28 19 12 17 scaled

У підсумку наші спортсмени здобули наступні нагороди:

Віталій Соловей переміг у ваговій категорії 57 кг серед дорослих. До сдова, Віталій п’ятий раз переміг чемпіонат Європи і виконав норматив «Майстер спорту України міжнародного класу з Таеквон-До».

photo 2021 11 28 19 10 56 scaled

Артур Кузьмін здобув срібну нагороду у ваговій категорії понад 75 кг., де у фіналі поступився діючому чемпіону світу з Словенії. На шляху до фіналу Артур переміг суперників з Белорусі, Іспанії,  Словенії та Хорватії.

photo 2021 11 28 19 10 23 scaled

Артем Белов здобув бронзову медаль серед дорослих у ваговій категорії понад 85 кг. На шляху до «бронзи» Артем переміг суперників з Іспанії та Великобританії, але у півфіналі поступився поляку. Слід відзначити, що Белов виконав норматив «Майстер спорту України».

photo 2021 11 28 19 11 22 scaled

Анна Сірокваша здобула бронзову нагороду у ваговій категорії 45 кг. серед юніорок, перемігши у турнірній сітці представниць Польщі та Румунії, а але у півфіналі поступилась представниці Вельсу.

photo 2021 11 28 19 11 57 scaled
photo 2021 11 28 19 12 08 scaled
photo 2021 11 28 19 12 25 scaled
photo 2021 11 28 19 12 34 scaled

За підсумками виступу Національна збірна команда України зайняла 6-е загальнокомандне місце (три “золоті”, одна “срібна” та дві “бронзові” нагороди) серед 30-ти країн учасниць. Перше місце виборола збірна Польща, друге – Румунія, а третє – Норвегії.

photo 2021 11 28 19 09 38

Великий успіх нашої збірної на змаганнях такого рівня став можливим завдяки наполегливій праці Тренерів і Спортсменів Всеукраїнського Союзу Таеквон-До.