22-27 листопада в Іспанії відбувся 35-й Чемпіонат Європи з Таеквон-До серед дорослих і юніорів.
У складі Національної збірної України були 10 франківчан, вихованці заслуженого тренера України Олега Солов’я і заслуженого майстра спорту України Катерини Соловей.
![Європейські нагороди: франківчани успішно виступили на чемпіонаті з Таеквон-До в Іспанії (ФОТО) 2 photo 2021 11 28 19 12 17 scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2021/11/photo_2021-11-28_19-12-17-scaled.jpg)
У підсумку наші спортсмени здобули наступні нагороди:
Віталій Соловей переміг у ваговій категорії 57 кг серед дорослих. До сдова, Віталій п’ятий раз переміг чемпіонат Європи і виконав норматив «Майстер спорту України міжнародного класу з Таеквон-До».
![Європейські нагороди: франківчани успішно виступили на чемпіонаті з Таеквон-До в Іспанії (ФОТО) 3 photo 2021 11 28 19 10 56 scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2021/11/photo_2021-11-28_19-10-56-scaled.jpg)
Артур Кузьмін здобув срібну нагороду у ваговій категорії понад 75 кг., де у фіналі поступився діючому чемпіону світу з Словенії. На шляху до фіналу Артур переміг суперників з Белорусі, Іспанії, Словенії та Хорватії.
![Європейські нагороди: франківчани успішно виступили на чемпіонаті з Таеквон-До в Іспанії (ФОТО) 4 photo 2021 11 28 19 10 23 scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2021/11/photo_2021-11-28_19-10-23-scaled.jpg)
Артем Белов здобув бронзову медаль серед дорослих у ваговій категорії понад 85 кг. На шляху до «бронзи» Артем переміг суперників з Іспанії та Великобританії, але у півфіналі поступився поляку. Слід відзначити, що Белов виконав норматив «Майстер спорту України».
![Європейські нагороди: франківчани успішно виступили на чемпіонаті з Таеквон-До в Іспанії (ФОТО) 5 photo 2021 11 28 19 11 22 scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2021/11/photo_2021-11-28_19-11-22-scaled.jpg)
Анна Сірокваша здобула бронзову нагороду у ваговій категорії 45 кг. серед юніорок, перемігши у турнірній сітці представниць Польщі та Румунії, а але у півфіналі поступилась представниці Вельсу.
![Європейські нагороди: франківчани успішно виступили на чемпіонаті з Таеквон-До в Іспанії (ФОТО) 6 photo 2021 11 28 19 11 57 scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2021/11/photo_2021-11-28_19-11-57-scaled.jpg)
![Європейські нагороди: франківчани успішно виступили на чемпіонаті з Таеквон-До в Іспанії (ФОТО) 7 photo 2021 11 28 19 12 08 scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2021/11/photo_2021-11-28_19-12-08-scaled.jpg)
![Європейські нагороди: франківчани успішно виступили на чемпіонаті з Таеквон-До в Іспанії (ФОТО) 8 photo 2021 11 28 19 12 25 scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2021/11/photo_2021-11-28_19-12-25-scaled.jpg)
![Європейські нагороди: франківчани успішно виступили на чемпіонаті з Таеквон-До в Іспанії (ФОТО) 9 photo 2021 11 28 19 12 34 scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2021/11/photo_2021-11-28_19-12-34-scaled.jpg)
За підсумками виступу Національна збірна команда України зайняла 6-е загальнокомандне місце (три “золоті”, одна “срібна” та дві “бронзові” нагороди) серед 30-ти країн учасниць. Перше місце виборола збірна Польща, друге – Румунія, а третє – Норвегії.
![Європейські нагороди: франківчани успішно виступили на чемпіонаті з Таеквон-До в Іспанії (ФОТО) 10 photo 2021 11 28 19 09 38](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2021/11/photo_2021-11-28_19-09-38.jpg)
Великий успіх нашої збірної на змаганнях такого рівня став можливим завдяки наполегливій праці Тренерів і Спортсменів Всеукраїнського Союзу Таеквон-До.
![Європейські нагороди: франківчани успішно виступили на чемпіонаті з Таеквон-До в Іспанії (ФОТО) 11 photo 2021 11 28 19 11 47 scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2021/11/photo_2021-11-28_19-11-47-scaled.jpg)
Додамо, що спортсмени представляють Івано-Франківську ДЮСШ№1 обласної ради.