Матч зірок Parimatch-2021: голосуй за “драконів”!

ТОП Футзал

Розпочинається голосування за учасників Матчу зірок Parimatch-2021.

У 2021 році глядачі знову побачать протистояння між збірними командами «Заходу» і «Сходу». До конференції «Захід» увійшли такі команди: «Ураган», «ХІТ», «Енергія», «Сокіл» і «Кардинал-Рівнестандарт». Конференція «Схід» складатиметься з представників команд: «Продексім», «ДЕ ТРЕЙДИНГ», АФФК «Суми» та «Viva Cup».

Першим етапом стало голосування головних тренерів команд, які обрали по чотири гравці у кожній з команд. За підсумками них був утворений перелік гравців у кожній з зон, серед якого свій вибір робитимуть вболівальники. Голосування триватиме від сьогодні й до 12:00 9-го грудня триватиме голосування за стартові четвірки Матчу зірок Parimatch. НФК “Ураган” в переліку представляють Даниіл Абакшин, Назар Швед, Роман Кордоба та Артем Фаренюк.

Наступним етапом стане голосування президентів клубів Parimatch Екстра-ліги, які оберуть тренерів для кожної зі збірних команд. 9-го грудня після завершення голосування вболівальників головні тренери збірних команд «Сходу» і «Заходу» оберуть по 6 гравців з учасників, які не потрапили до стартової четвірки кожної зони, а також двох голкіперів. 10-го грудня на сайті Асоціації футзалу України будуть оприлюднені стартова четвірка, головний тренер та заявковий лист кожної з команд. Не втратьте нагоду підтримати своїх улюбленців!

Обрати стартову четвірку кожної з команд можна за посиланням.

Пресслужба НФК “Ураган”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.