“Ураган” U-17 здобув дві перемоги в Луцьку

ТОП Футзал

“Дракони” у 5 турі Юнацької Екстра-ліги не пропустили жодного м’яча.

Черговим суперником “драконів” у рамках Юнацької Екстра-ліги став луцький “Любарт”. В дебюті першого матчу Павло Скіцко поклав переможний початок – 0:1. Всередині тайму Іван Дроздов подвоїв перевагу “драконів” – 0:2. Після перерви знову швидкий м’яч в активі “Урагану” – Андрій Дрекало реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером. За три хвилини Павло Скіцко оформив дубль – 0:4. Далі Ілля Шандрук зрізав “круглого” у власні ворота, а Андрій Дрекало підбив переможні 0:6 на користь гостей.

“Любарт” Луцьк – “Ураган” U-17 Івано-Франківськ – 0:6 (0:2)
Скіцко (2, 26), Дроздов (11), Дрекало (23, 33), Шандарук (32, аг).
“Любарт”: Близнюк (Белінський, 30) – Камець, Гончарук, Павловій, Цап – Шклярук, Шандарук, Карпюк, Азізов, Нерубайло, Приймачов, Марголін. Головний тренер: Олександр Лисенко.
“Ураган”: Починок (в) – Скіцко (к), Афтанас, Федик, Запорожан – Франчук, Солодчук, Дрекало, Драчук, Кривко, Дроздов. Головний тренер: Іван Данилишин.
Попередження: Гончарук (14).

Другий матч пройшов за схожим сценарієм. І знову Павло Скіцко та Іван Дроздов забезпечили перевагу “драконів” за підсумком першого тайму – 0:2. У другій половині зустрічі перемогу команди Івана Данилишина підсумували влучні удари Ілля СолодчукаОлега Кривка та Даміана Запорожана – 0:5.

“Любарт” Луцьк – “Ураган” U-17 Івано-Франківськ – 0:5 (0:2)
Скіцко (12), Дроздов (13), Солодчук (27), Кривко (32), Запорожан (34).
“Любарт”: Близнюк (Навроцький, 19) – Камець, Гончарук, Павловій, Цап – Шклярук, Шандарук, Карпюк, Азізов, Нерубайло. Головний тренер: Олександр Лисенко.
“Ураган”: Починок (Драчук, 33) – Скіцко (к), Афтанас, Федик, Запорожан – Франчук, Солодчук, Дрекало, Кривко, Дроздов. Головний тренер: Іван Данилишин.

За підсумками туру “Ураган” продовжує очолювати турнірну таблицю Юнацької Екстра-ліги, здобувши 23 пункти у восьми зіграних зустрічах.