Назарій Воробчак – найкращий гравець «Прикарпаття» у першій частині сезону 2021/22!

Футбол

20 грудня МФК “Прикарпаття” спільно з інформаційним партнером – обласним спортивним сайтом SPORT.IF.UA – дали старт голосуванню з визначення найкращого гравця івано-франківської команди у першій частині сезону 2021/22 років.

Впродовж тижня будь-хто з вболівальників мав можливість віддати свій голос у клубних соцмережах Facebook та Instagram за найкращого на його думку футболіста.

Отож, за підсумками інтернет-симпатій переможцем став 21-річний фланговий півзахисник Назарій Воробчак (170 голосів), який з великою перевагою випередив своїх партнерів по команді – Владислава Семотюка (68 голосів) і Романа Барчука (55 голосів), що посіли відповідно друге і третє місця у рейтингу вболівальників.

Далі йдуть: 17 – Іван Пастух, 15 – Михайло Писко, 13 – Василь Цюцюра, 12 – Ростислав Волошинович, 10 – Іван Піцан. Решта футболістів івано-франківської команди набрали менше десяти голосів.

Нагадаємо, що першій частині сезону Назарій Воробчак зіграв у 22 матчах “Прикарпаття”, провівши на футбольному полі 1576 хвилин. На його рахунку – 4 забиті м’ячі і 4 результативні передачі. Це другий показник у команді після Романа Барчука за системою “гол+пас”. Воробчак двічі визнавався “найкращим молодим гравцем туру” на думку сайту Sport Arena і двічі входив до символічних збірних (6 і 15 тури чемпіонату) за версією сайту Footboom.com.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *