Прикарпатська спортсменка перемогла на етапі Кубка Європи з фристайлу

Зимові

В білоруському місті Раубичі стартував етап кубку Європи з фристайлу.

В перший день змагань франківчанка Ангеліна Брикіна зуміла вибороти «золото». Ангеліна була найкращою серед жінок із загальною сумою 138,85 балів. На другій сходинці розташувалась білоруска Валерія Балматава, яка набрала 131,98 балів, а третьою стала росіянка Аріна Муллагалієва із сумою 131,77 балів.

Ще дві представниці Івано-Франківська виступили менш успішно. Зокрема, Анастасія Гасюк була шостою, а Оксана Яцюк – 12. Варто зазначити, що у 2021-му році Ангеліна Брикіна стала бронзовою призеркою загального заліку кубку Європи та чемпіонкою України, на даний момент вона є у резервному списку збірної України на зимові Олімпійські ігри.

Тренуються дівчата під керівництвом триразової учасниці зимових Олімпійських ігор, майстра спорту України міжнародного класу з фристайлу Надії Діденко. Триватимуть змагання до 29 січня.