Тарас Лесюк увійшов до ТОП-100 Кубка IBU 2021/22

Біатлон Зимові

Завершився біатлонний сезон у Кубку IBU.

Заключний етап змагань відбувся в італійському містечку Ріднау та відбувся без українців, які не змагалися на останніх етапах через повномасштабне вторгнення Росії.

Разом з тим міжнародною федерацією біатлону було підведено підсумки сезону. Переможцем індивідуального заліку став норвежець Ерлен Бйонтегор, що здобув 829 очок. Найкращим з українців став Денис Насико – 19 позиція. Прикарпатський біатлоніст Тарас Лесюк завершив сезон на 71-му місці, здобувши 84 залікові пункти.

156. Степан Кінаш – 3

Разом із тим, одразу п’ять спортсменів з дев’яти брали участь і на гонках рівня Кубка світу: крім Насика, там виступали Руслан Ткаленко, Тарас Лесюк, Андрій Доценко та Артем Тищенко – бронзовий призер одиночного міксту на етапі в Обергофі.

У заліку Кубка націй збірна Україна фінішувала на 12-ій позиції і на наступний сезон матиме квоту в турнірі у складі чотирьох біатлоністів.