ЗСУ CUP-2022: календар матчів турніру

Футбол

Благодійний турнір для підтримки Збройних сил України пройде вже найближчих вихідних.

У благодійному турнірі ЗСУ CUP-2022 зіграють 32 команди з різних куточків області. У зв’язку з великою кількістю команд було вирішено провести турнір на двох локаціях – стадіоні “ДОЗ-Арена” у Коломиї та стадіоні у с. Королівка. Серед учасників турніру команди обласного чемпіонату “Благо-Юність” з Верхні, коломийський “Варатик”, який виступатиме двома складами, та ФК “Микуличин”. Нагадаємо, турнір пройде у форматі 8 гравців + 1 воротар.

До Вашої уваги календар матчів групового етапу:
09.04.2022 (субота)
Стадіон с. Королівка (групи А, Б, В, Г):
1 тур
10:00 ФК Вовки (Вовчківці) – Blago-Юність (Верхня) / Покуття (Снятин) – ФК Торговиця
10:40 ФК SKY (Івано-Франківськ) – ФК Жуків / ФК Джавелін (Івано-Франківськ) – Іскра (Богородичин)
11:20 ФК Снятин – ФК Загайпіль / Факел (Троїця) – ФК Марківка
12:00 Енергія (Івано-Франківськ) – ФК Чорнолізці / ФК Микуличин – ФК Рогатин
2 тур
12:40 Blago-Юність (Верхня) – ФК Жуків / ФК Торговиця – Іскра (Богородичин)
13:20 ФК Вовки (Вовчківці) – ФК SKY (Івано-Франківськ) / Покуття (Снятин) – ФК Джавелін (Івано-Франківськ)
14:00 ФК Загайпіль – ФК Чорнолізці / ФК Марківка – ФК Рогатин
14:40 ФК Снятин – Енергія (Івано-Франківськ) / Факел (Троїця) – ФК Микуличин
3 тур
15:20 ФК SKY (Івано-Франківськ) – Blago-Юність (Верхня) / ФК Джавелін (Івано-Франківськ) – ФК Торговиця
16:00 ФК Жуків – ФК Вовки (Вовчківці) / Іскра (Богородичин) – Покуття (Снятин)
16:40 Енергія (Івано-Франківськ) – ФК Загайпіль / ФК Микуличин – ФК Марківка
17:20 ФК Чорнолізці – ФК Снятин / ФК Рогатин – Факел (Троїця)

Стадіон “ДОЗ-Арена” м. Коломия (групи Д, Е, Є, Ж):
1 тур
10:00 Фурнітура-Перці (Коломия) – Автоплюс (Коломия) / Варатик (Коломия) – Карітас (Коломия)
10:40 Підгір’я (Іванівці) – Варатик-2 (Коломия) / ФК ДОЗ (Коломия) – ФК Мишин
11:20 МФК Вовки (Коломия) – ФК Підгайчики / МФК Турка ФК Нижній Вербіж
12:00 Метеор (Жукотин) – ФСУ (Коломия) / ФК Борщів – ФК ДОЗ-ветерани (Коломия)
2 тур
12:40 Автоплюс (Коломия) – Варатик-2 (Коломия) / Карітас (Коломия) – ФК Мишин
13:20 Фурнітура-Перці (Коломия) – Підгір’я (Іванівці) / Варатик (Коломия) – ФК ДОЗ (Коломия)
14:00 ФК Підгайчики – ФСУ (Коломия) / ФК Нижній Вербіж – ФК ДОЗ-ветерани (Коломия)
14:40 МФК Вовки (Коломия) – Метеор (Жукотин) / МФК Турка – ФК Борщів
3 тур
15:20 Підгір’я (Іванівці) – Автоплюс (Коломия) / ФК ДОЗ (Коломия) – Карітас (Коломия)
16:00 Варатик-2 (Коломия) – Фурнітура-Перці (Коломия) / ФК Мишин – Варатик (Коломия)
16:40 Метеор (Жукотин) – ФК Підгайчики / ФК Борщів – ФК Нижній Вербіж
17:20 ФСУ (Коломия) – МФК Вовки (Коломия) / ФК ДОЗ-ветерани (Коломия) – МФК Турка

Додамо, що вирішальні матчі турніру пройдуть у неділю, 10-го квітня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.