Турніри ПФЛ будуть завершені достроково

Футбол

Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко анонсував рішення щодо завершення сезону у Першій та Другій лігах.

Футбольний сезон 2021/22 в Україні не буде відновлено в жодній з професійних ліг. Відповідне рішення на зборах членів уже ухвалила УПЛ, а попереду таке ж рішення прийме ПФЛ (Професійна Футбольна Ліга), яка відповідає за змагання в Першій та Другій лізі українського футболу. Про це в ексклюзивному інтерв’ю Суспільному повідомив президент УАФ Андрій Павелко.

Змагання на рівні чемпіонату України з футболу мали відновитися наприкінці лютого – у березні 2022 року, до того усі команди перебували на “зимовій паузі”. Однак через початок вторгнення Росії до України змагання не були відновлені.

УПЛ першою вирішила достроково завершити сезон. За інформацією Суспільне Спорт, збори членів ПФЛ мають відбутися до кінця квітня. Та президент УАФ у коментарі Суспільному заявив, що рішення ПФЛ буде аналогічним до рішення УПЛ.

За словами Андрія Павелка, пов’язно воно з тим, що часу для догравання саме цього сезону уже немає.

“Рішення одноголосне, одностайне [про дострокове завершення сезону УПЛ]. Я вважаю, що клуби прийняли своє рішення, яке буде затверджене Виконкомом УАФ. Воно є на часі, бо продовжений термін воєнного стану. А після завершення воєнного стану уже не було б часу для продовження цього чемпіонату. Ми приймемо це рішення, коли до нас прийде протокол. Таке ж рішення буде в ПФЛ, про завершення чемпіонатів у Першій та Другій лізі”, – зазначив Павелко.

Таким чином, скоріш за все франківське “Прикарпаття” та галицькі “Карпати” посядуть сьомі місця у Першій та Другій лігах відповідно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *