У Івано-Франківську відбувся фінальний етап турніру з баскетболу 3х3, який підбив підсумки першого збору збірних України для підготовки до літніх змагань.
Перемогу на турнірі здобула умовна основна збірна України, складена з Антона Давидюка, Андрія Кожемякіна, Іллі Немцу та Якова Тітова. У фіналі вона переграла команду Friends 21:8 у складі Віті Бурги, Дениса Кошовця, Андрія Лонюка та Максима Тимофійчука.
Бронзу на турнірі здобула збірна U-23, до складу якої увійшли Олег Бондаренко, Владислав Фролов, Віталій Шорсткий та Данило Соколенко. У півфіналі вони поступились Україні 14:21, а у матчі за бронзу виграли у Команди 21:11.
![](http://i.fbu.kiev.ua/1/41880/%D0%97%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%BE%D0%BA%20%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%202022-05-15%20200216.png)
![](http://i.fbu.kiev.ua/1/41880/%D0%97%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%BE%D0%BA%20%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%202022-05-15%20200229.png)