“Прикарпаття” зібрало на благодійному матчі в Калуші більше 20 тисяч гривень

У неділю, 15-го травня, на калуському “Хіміку” відбувся благодійний поєдинок на підтримку Збройних сил України.

На футбольному полі зійшлись один з лідерів чемпіонату області калуська “Гарда” та професійне “Прикарпаття”. У першому таймі франківці забили три м’ячі і впевнено пішли на перерву лідерами – 3:0. Після відпочинку атакувальний запал дещо спав і гол Дитка підбив остаточну перемогу гостей – 4:0.

Та головною ціллю матчу став збір коштів на підтримку Збройних сил України. Під час самого поєдинку було зібрано 8 465 грн. Також 15 000 грн. та 50 доларів США було виручено у перерві поєдинку під час благодійного аукціону футболок професійних футболістів, організованому Калуською районною асоціацією футболу.

Нагадаємо, минулого тижня благодійний матч “Вільхівців” та “Прикарпаття” зібрав 57 тисяч гривень на підтримку ЗСУ.