У Пасічнянській громаді змагались ветерани

Футбол

22 травня в с. Пасічна Надвірнянського району на спортивному майданчику зі штучним покриттям Пасічнянського ліцею відбувся відкритий благодійний турнір з міні-футболу серед ветеранів «Разом до Перемоги».

В змаганнях взяли участь п’ять команд, які були поділені на дві групи. В першій групі змагалися ветеранські склади ФК “Горгани” (Зелена), ФК “Бистриця” (Пасічна) та ФК “Бескид”(Надвірна), а в другій групі мірялися силами футболісти адміністрацій Пасічнянської та Надвірнянської територіальних громад.

Основна мета спортивного заходу, який проходив за ініціативи сільського голови Андрія Гунди та при підтримці Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради – збір коштів на підтримку Збройних Сил України, до збору яких протягом змагань мали змогу долучитися усі охочі.

Учасників змагань привітали і побажали успіхів та перемоги голова Надвірнянської районної асоціації футболу Руслан Нестерук та спортінструктор Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради Ігор Зеленюк. За результатами матчів, які починалися з хвилини мовчання за загиблими захисниками України, переможцем благодійного турніру стала ветеранська збірна футбольного клубу “Бескид”. Друге місце в команди адміністрації Пасічнянської територіальної громади, а третє місце посіла збірна адміністрації Надвірнянської територіальної громади. Фіналісти благодійного турніру та учасники змагань ФК “Горгани” та “Бистриця” теж нагороджені почесними грамотами.

Також почесними грамотами відзначено кращого гравця турніру Володимира Крошкова (Пасічнянська ТГ), кращого воротаря змагань Василя Завадського (Надвірнянська ТГ) та кращого бомбардира турніру-гравця ФК “Бескид”, майстра спорту України з футболу Андрія Максим’юка.

Благодійний турнір з міні-футболу серед ветеранів «Разом до Перемоги»
с. Пасічна, 22 травня
Група А: “Бистриця” (Пасічна) – “Бескид” (Надвірна) – 4:8, “Горгани” (Зелена) – “Бистриця” (Пасічна) – 3:1, “Бескид” (Надвірна) – “Горгани” (Зелена) – 6:1
Підсумкова турнірна таблиця: 1. “Бескид” (Надвірна) – 6 очок; 2. “Горгани” (Зелена) – 3; 3. “Бистриця” (Пасічна) – 0.

Група Б: Пасічнянська ТГ – Надвірнянська ТГ – 3:1
Підсумкова турнірна таблиця: 1. Пасічнянська ТГ – 3 очки; 2. Надвірнянська ТГ – 0.

1/2 фіналу:
“Бескид” (Надвірна) – Надвірнянська ТГ – 2:2 (пен. 3:2)
Пасічнянська ТГ – “Горгани” (Зелена) – 4:2
Матч за 3 місце:
“Горгани” (Зелена) – Надвірнянська ТГ – 1:4
Фінал:
“Бескид” (Надвірна) – Пасічнянська ТГ – 4:2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.