Олександр Каденко: «У першій і другій лігах планується по 16 команд”

Футбол

Президент ПФЛ Олександр Каденко прокоментував роботу над вирішенням питання щодо проведення наступного сезону в нижчих лігах України.

«Зараз підготували формати змагань для клубів першої та другої ліг. Вони будуть всім надіслані, а в понеділок планується нарада. Будемо визначатися. Підготовлено три варіанти. Кількість команд – поки що розглядається по 16 представників у першій та другій лігах. Серед запропонованих варіантів є класична система у 2 кола, але маємо й інші. Потім відправимо опитувальник, клуби проголосують за варіант, який підтримують. Думаю, рішення базуватиметься на тому, як командам буде вигідніше з економічної точки зору.

Станом на сьогодні маємо 2 повноцінні ліги. Безумовно, ситуація може кожного дня змінюватися. Якщо таке трапиться, то будемо збиратися і приймати відповідне рішення. Зараз не бачимо загроз, що не зможемо вийти двома лігами на старт. Дата початку – кінець серпня або початок вересня.

Виходить, що не почнуть сезон 15 клубів. Це в основному ті колективи, які перебувають в зоні бойових дій або в безпосередній близькості. Ще не повністю знаємо, хто поповнить ряди з аматорів. Є охочі, але йде процес атестації», – зазначив Каденко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *